Ana Sayfa / Haber / Hayvanlar / Köpeklerin, Sert Babaların İçindeki Tontişi Ortaya Çıkarttığının Kanıtı 15 Fotoğraf

Köpeklerin, Sert Babaların İçindeki Tontişi Ortaya Çıkarttığının Kanıtı 15 Fotoğraf

Evinizi bir hayvana açmak kolay bir karar değildir. Çoğu zaman evinizde bir köpek istersiniz fakat ailenize bunu kabul ettirmek devamlı o denli da kolay olmaz.

Bilhassa bir köpeği beslemek oldukça ciddi mesuliyet ister ve bunu da hepimiz kabul edemez. Bir çok sert mizaçlı baba da evinde köpek istemediğini, onunla asla anlaşamayacağını söyler… Fakat gel gelelim bu güzel hayvanlar tüm tabuları yıkar ve babalarımızın içindeki tatlışlığı ortaya çıkartır. Hatta evcil hayvanlarını beslemekten oldukça onları evlatları benzer biçimde benimserler. 😍😍

OKUDUYSANIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler yalnız genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zaman içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir vakit tabip muayenesinin yerini alamaz, tabip muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Gülünç isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bu habere de bakabilirisiniz

Denizdeki Plastikler Yüzünden Ölen Hayvanların Yerine İnsanları Koyan Çarpıcı Çalışma

Dünya’da petrol yarışının artmasıyla plastikler hayatımızda daha fazla yer edinmeye başladı. Özellikle kolay yolu seçen üşengeç insanlar çareyi her zaman plastikte buluyor. Plastik insan sağlığına bir hayli zararlı olduğu gibi kendimize verdiğimiz zararın yanında bir de canlılara zarar veriyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

192.168.2.1