Ana Sayfa / ilginç / Dünyanın En Korkunç 5 Asansör Kazası

Dünyanın En Korkunç 5 Asansör Kazası

Dünyanın En Korkunç 5 Asansör Kazası

Asansörler hayatımızı kolaylaştırsa da güvenliği mevzusunda kimi zaman insanları tedirgin edebilmektedir. Bazı kişiler asansörde bir şey olabilme ihtimaline karşı asansöre bile binmiyorlar. İşte bu videomuz da insanların asansöre binmemelerini haklı gösterebilecek 5 asansör kazasını seyredebilirsiniz.

Unutmadan bakımları zamanında ve muntazam yapılmış asansörler fazlaca güvenlidirler ve siz yinede asansörleri kullanın boşa kendinizi yormayın onca kat çıkarak

Asansör kazaları

OKUDUYSANIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler yalnız genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zaman içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre hekim muayenesinin yerini alamaz, hekim muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum meydana getiren kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Gülünç isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bu habere de bakabilirisiniz

Tecavüz Etmeye Çalışan Bile Oldu! Sırp Sanatçının Vücuduyla Sergilediği Şok Edici Performans

Ünlü Sırp performans sanatçısı Marina Abramovic, 1979 yılında Rhythm 0 adını verdiği bir gösteri sergiledi. Rhythm 0, hem gösteri esnasında olanlar hem de sonuçlarının gösterdikleri sayesinde sanat tarihinin en sarsıcı performanslarından biri oldu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir