Ana Sayfa / Haber / Hayvanlar / Sirkten Kurtarılan Fillere Kışın Üşümesinler Diye Renkli Kazaklar Ören Köylü Kadınlar

Sirkten Kurtarılan Fillere Kışın Üşümesinler Diye Renkli Kazaklar Ören Köylü Kadınlar

Fillerin ne kadar duygusal canlılar olduklarını bu listemizde görmüştük. Onlar için iyi şeyler meydana getiren, koca yürekli insanoğlu da mevcut. İşte yürek ısıtan bir öykü ile karşınızdayız.

ele

Screen+Shot+2017-01-20+at+1.24.35+PM

PAY-PROD-elejumpers100ndpa

video-undefined-203F33A200000578-557_636x358

wildlife-sos

pımşi

13738452_volunteers-are-knitting-giant-sweaters-to_tdad123d7

aa-Cover-4ctmpt8iaacepld5mu8k3fnjd3-20170123222058.Medi

elejumpers18ndpa-e1484925295889

elephant3

elephant

fddgs

 

OKUDUYSANIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zaman içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir vakit hekim muayenesinin yerini alamaz, hekim muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum meydana getiren kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Gülünç isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bu habere de bakabilirisiniz

Korku Dolu Köpeğe Farklı Bir Yolla Yaklaşarak Hayatını Kurtaran Güzel Yürekli Kadın

Bir insanın gerçekten iyi bir kalbe sahip olup olmadığını anlamak istiyorsanız, bunun en basit ve etkili yolu hayvanlara karşı merhametine bakmaktır. Açıkça anlayabiliyoruz ki, Amanda’nın iyiden de öte, yumuşacık bir kalbi var. Çünkü yalnız, mutsuz ve tamamen umutsuz bir köpeğin acılarını dindirebilmek ve yardım edebilmek için onun yaptıklarını çok az insan yapardı. Dağlarda tek başına kalan ve yaşam mücadelesi veren bu minnoş canlı, insanlardan neden bu kadar çekiniyordu, daha önce neler yaşadı bilmiyoruz ama, iyi ki Amanda onu buldu. ❤️

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir