Salı , Temmuz 25 2017
Ana Sayfa / ilginç / İstenildiğinde şekil değiştiren ilginç ayakkabılar

İstenildiğinde şekil değiştiren ilginç ayakkabılar

İstenildiğinde şekil değiştiren ilginç ayakkabılar

Bu ayakkabı tam anlamıyla alışılmadık. Çift taraflı mont, kazak ve t-shirt e tam alışmışken şimdide şekil değiştiren bu ilginç ayakkabılar hayatımızda yer almaya çalışıyor. Bu ayakkabıyı aldığınızda yalnız 1 ayakkabı değil bir kaç değişik ayakkabı satın almış oluyorsunuz.

Peki bunlar ne şekilde mi oluyor? Videodan seyredebilirsiniz.

İstenildiğinde şekil değiştiren ilginç ayakkabılar

 

OKUDUYSANIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler yalnız genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zaman içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre hekim muayenesinin yerini alamaz, hekim muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum meydana getiren kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Gülünç isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Paylaş:

Bu habere de bakabilirisiniz

Dünyanın En Tehlikeli Çeteleri Hangileri?

Çeteler hemen hemen dünyadaki bütün ülkelerin en büyük sıkıntısı diyebiliriz. Dünya geneline yayılmış ve geçmişten günümüze kadar dünyanın en tehlikeleri çetelerini videomuz da tanıyabilirsiniz.

Çok mu lazım derseniz değil ama olsun yinede fazla bilgiden zarar gelmez.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir