Ana Sayfa / Vineler / kar eğlencesi ★ kar savaşı ★ en komik

kar eğlencesi ★ kar savaşı ★ en komik

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN VE IZLESIN

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zaman içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre hekim muayenesinin yerini alamaz, hekim muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Superonline isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile alakalı en ufak bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bu habere de bakabilirisiniz

How We’re Redefining the kg

In 2018 the kg will be defined by Planck's constant, not a hunk of metal.
Try a free book from Audible for 30 days http://ve42.co/audible
Special thanks to the staff at NIST who made this possible: Darine, Haddad, Jon Pratt, Stephan Schlamminger, and Ben Stein.

Additional footage and animations by Sean Kelley, Jennifer Lauren Lee, and Frank Seifert.

I have been obsessed with measurement for a long time and I'm not sure quite how it happened. The world's roundest object played a role in this. I guess I'm just fascinated by how difficult it is to pin down a quantity like a kilogram. A physical object seemed like a good idea until the mass of the international prototype kilogram wasn't as constant as expected. These methods of the Kibble balance and silicon sphere have shown better precision than 20 parts per billion, making them superior to the old method. The agreement between Avogadro approaches

Special thanks to Patreon Supporters:
Tony Fadell, Donal Botkin, Jeff Straathof, Zach Mueller, Ron Neal, Nathan Hansen

Support Veritasium on Patreon: http://ve42.co/patreon

Interferometer video by TSG Physics: https://www.youtube.com/watch?v=j-u3I...

Music from http://epidemicsound.com "ExperiMental1" by Gunnar Johnsén

Studio filming by Raquel Nuno

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir