Salı , Temmuz 25 2017
Ana Sayfa / ilginç / Tek Elle İp Nasıl Kopartılır?

Tek Elle İp Nasıl Kopartılır?

Tek Elle İp Nasıl Kopartılır?

Tek elinizi kullanarak bir ipi kopartmak zorunda kalırsanız tam size bakılırsa bir yöntem. Doğal olarak burada kullanılan ipin kalitesi de oldukca mühim olduğundan siz yinede denerken dikkatli olun.
Tek Elle İp Nasıl Kopartılır?

 

OKUDUYSANIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zaman içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre hekim muayenesinin yerini alamaz, hekim muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum meydana getiren kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Gülünç isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Paylaş:

Bu habere de bakabilirisiniz

Dünyanın En Tehlikeli Çeteleri Hangileri?

Çeteler hemen hemen dünyadaki bütün ülkelerin en büyük sıkıntısı diyebiliriz. Dünya geneline yayılmış ve geçmişten günümüze kadar dünyanın en tehlikeleri çetelerini videomuz da tanıyabilirsiniz.

Çok mu lazım derseniz değil ama olsun yinede fazla bilgiden zarar gelmez.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir