Ana Sayfa / Haber / Fotoğraflarda Tipsiz Çıkanlara 5 Tavsiye

Fotoğraflarda Tipsiz Çıkanlara 5 Tavsiye

Fotoğraflarda Tipsiz Çıkanlara 5 Tavsiye

Fotoğraflarda Tipsiz Çıkanlara 5 Tavsiye

Fotoğraflarda Tipsiz Çıkanlara Tavsiyeler
Fotojenik değil misiniz? Çektirdiğiniz fotoğraflarda bütün arkadaşlarınız güzel yada yakışıklı çıkarken siz sürekli abuk subuk şekillerde mi çıkıyorsunuz. incihaber.com bu derdinizin de çaresini yine sizin için buluyor. Artık endişe etmenize gerek yok. İşte uzun uğraşlar sonucu sizin için ürettiğimiz çözümler

1. Yüzünüzü Kapatarak Fotoğraf Çektirin


Evet, birazcık acımasız bir çözüm gibi duruyor fakat kalabalıklar içinde ibiş olmaktan iyidir. “O denli da fena değilim” diye düşünüyorsanız eğer en azından yarısını kapatın. Bu tiple belki karizma koparması yapacak bir salak bulursunuz.

2. Sosyal Medyada Ünlülerin Fotoğraflarını Deneyin

Maalesef sizin için bulabileceğimiz tüm yolları deniyoruz ama çareler kısıtlı. Baktınız olmuyor, Facebook, Twitter vd. koyacak insanı andıran bir fotoğrafınız yok o zaman “keriz silkelemesi” yöntemini denemekten başka umar yok. Püf noktası mühim bu yöntemle az da olsa başarı şansınız var. Piyasadaki ünlülerden olmayan, azca ünlü ve doğal ki sıfatı olan birisinin fotoğrafını kes ve profile koy. Unutma sende tip olmayabilir fakat tip olup akıl sahibi olmayan da sürüyle gezingen toplumsal medyada. Dene bunu, tutarsa RT, tutmazsa FAV.

3. En Çirkin Panpalarınla Fotoğraf Çektir

En çirkin panpalarınızla birlikte fotoğraf çektirin; böylelikle, o çirkin panpanız, sizin ne kadar tipsiz, yüzüne bakılmaz, iğrenç bir yaratık olduğunuz gerçeğini gölgeler. Gölgelerden güç alırsanız onun yanında bir Brad Pitt, bir Adriana Lima olduğunu sanan salaklar bulman kolaylaşacaktır.

4. Kızlar İçin Mini Etek !


İlk 3 yol sana ümit verecek bir gelişmeye yol açmadıysa sen açacaksın; Doğanın kuralı bu. Erkekler bağzı şeylere karşı koyamaz. Karşı cinsinizin beynini bu yolla direkt kontrol edebilir, hatta ve hatta kendinize aşık edebilirsiniz. İnsanlık zamanı kadar eski bu numara da işine yaramadıysa artık türbe, ziyaret ne bulursan kovalamnın vakti gelmiş de geçiyor demektir. Yine de akıllı ol; bu kural milyarla tarafından tarihin her döneminde yüzde yüz denendi. Seni fotojenik yapmayacak olsa da bir süre tipini nötr hale getirecek etkiyi sağlar salak bir adamın bakışında. Bu yöntem net çalışıyor.

5. Erkekler için Son Çözüm


Kadının tipsizliğini giderecek alternatifleri var ama erkekler için maalesef bir çözüm yok. Siz en iyisi hiç fotoğraf çektirmeyin amk. ALLAH sizi tipinizle sınıyor panpalar

Bir Cevap Yazın

192.168.2.1
%d blogcu bunu beğendi: