Ana Sayfa / Haber / Uzaylılara silah çeken Yozgatlı Ege hayranı çıktı

Uzaylılara silah çeken Yozgatlı Ege hayranı çıktı

Uzaylılara silah çeken Yozgatlı Ege hayranı çıktı

Uzaylılara silah çeken Yozgatlı Ege hayranı çıktı

Uzaylıya silah çeken Yozgatlı
Yozgat’ın Şefaatli ilçesinde yaşayan ve kasaplık yaparak hayatını kazanan Hasan Poşet adlı vatandaş evinin bahçesine inmek üzere olan ışıklı cismi pompalı tüfekle kovalayarak kaçırdığını iddia etti.

Torba, cismi önce yırtıcı bir kuş sandığını söyledi. Kasaplık icra eden Hasan Poşet, bahçesine inmeye çalışan meçhul cismi pompalı tüfekle kovalayarak kaçırdığını iddia etti. Bahçesindeki kümes hayvanlarının devamlı ötmesi ve huzursuzlanması üstüne dışarı çıktığını söyleyen Hasan Kartal, “Gökyüzünden inmekte olan bir cisim gördüm. Ilkin bunun tavuklarımı kapacak yırtıcı bir kuş bulunduğunu düşündüm, dedi.

Dışarı çıktıktan sonrasında tüfeğini ışıltılı cisme doğrulttuğunu söyleyen Poşet, “Karşımdaki cismin yırtıcı kuş olmadığını anladım. 70 metre yukarıda ışıltılı bir uzay aracı vardı. Elimdeki pompalı tüfeği üstüne çevirdim. Meçhul cisim, ekseni etrafında renkli ışık saçarak yavaş yavaş ilerledi ve tepenin sırtlarından Ege Denizi yönüne doğru yükselerek kayboldu.” dedi.

Torba, Ege Denizi’nin Kurtuluş Savaşı efsaneleriyle büyüyen kendisi için büyük önemi olduğunu bu nedenle alakasız bir bölgede olmalarına rağmen batıyı tarif ederken Ege Denizi şeklinde belirttiğini ancak bu yaşına kadar da Ege Denizi’ni görmediğini belirtti.

Bir Cevap Yazın

192.168.2.1
%d blogcu bunu beğendi: