Ana Sayfa / ilginç / Bermuda Şeytan Üçgeni’nden Sağ Kurtulan Pilot Çok İlginç Açıklamalar Yaptı

Bermuda Şeytan Üçgeni’nden Sağ Kurtulan Pilot Çok İlginç Açıklamalar YaptıBermuda Şeytan Üçgeni’nden Sağ Kurtulan Pilot Çok İlginç Açıklamalar Yaptı


Seneler süresince Bermuda Şeytan Üçgeni‘nde meydana gelen kazalar doğaüstü güçlere, uzaylılara ve açıklanamayan şanssızlıklara yoruldu. Bilim adamları ise bu kazalarla Gulf Stream akıntısının, manyetik alanların, düşük hava basıncının ya da deniz altındaki doğalgaz kaynaklarının bağlantısını kurmaya çalıştı. Fakat 1970 senesinde Porto Riko’dan Miami’ye uçan Amerikalı pilotun yaşamış olduğu vaka oldukça garip. Vaka anında yaşadıklarını kaleme alan pilot o garip dakikaları şu şekilde konu alıyor;

“Porto Rico’dan Miami’ye doğru havalandım, yolculuğumun otuzuncu dakikasında oldukca acayip vakalar yaşamaya başladım. Ilkin tüm elektronik cihazlarım arızalandı ve pusulam bozuldu. Derhal durumu kuleye bildirdim sadece etrafımda gördüğüm görünüm beni şok etti.

Uçağımın etrafını beyaz bir sis bulutu sarıyordu ve adeta etrafımda bir tünel oluşturuyordu tünelin sonunda mavi gökyüzünü görebiliyordum. Bu buluttan kurtulmak için derhal uçağı o tarafa doğru yönlendirdim sadece içinde bulunduğum buluttan tünelde ilkin beyaz düz çizgiler gördüm ve sonrasında bu çizgiler saat yönünde kıvrılmaya başladıkça elektronik cihazlarım ve pusulam düzelmişti.

Kuleye nerede olduğumu sormuş oldum ve onlar da bana üç dakikadır benden sinyal alamadıklarını sadece şimdi sinyal alabildiklerini ve Miami üstünde olduğumu söylediler. Ben onlara bir hata yaptıklarını, hemen hemen otuz üç dakikadır yolda olduğumu ve Miami’ye ulaşmak için otuz dakikam bulunduğunu söyledim sadece kafamı aşağıya çevirdiğimde şok olmuştum. Miami üstünde uçuyordum.”

Üstelik pilotun bu anlattığı vakası o anda bağlantı halinde olduğu kule de doğruluyordu. Anlaşılan Bermuda Şeytan Üçgeni ile ilgili tartışmalar uzunca bir süre daha gündemi meşgul edecek.

OKUDUYSANIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zaman içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre tabip muayenesinin yerini alamaz, tabip muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum meydana getiren kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Gülünç isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bir Cevap Yazın

192.168.2.1
%d blogcu bunu beğendi: