Ana Sayfa / ilginç / Evde Helyum Gazı Olmadan Uçan Balon Nasıl Yapılır?

Evde Helyum Gazı Olmadan Uçan Balon Nasıl Yapılır?

Evde Helyum Gazı Olmadan Uçan Balon Nasıl Yapılır?

Kolaylıkla bulunabilecek malzemelerle siz de evinizde uçan balon yapmak ister misiniz? İhtiyacınız olan şeyler, lavabo açacağı, su, alüminyum folyo ve balon. Nasıl yapılacağını ise Crazy Russian Hacker kanalından Taras Kul konu alıyor.

Bilhassa evlatların ne vakit ne isteyeceği asla belli olmaz evde otururken bir uçan balon isteyebilirler yada size bir etkinlik için uçan balon lazım olabilir. Bunu yapmak evinizde helyum gazı bulundurmuyorsanız birazcık zor.

Videoyu dikkatli izleyerek sizde evinizde uçan balon yapabilirsiniz.

Evde uçan balon yapmak için size lüzumlu olan malzemeler;

Lavabo açacağı, su, alüminyum folyo ve balon.

Evde Helyum Gazı Olmadan Uçan Balon Nasıl Yapılır?

OKUDUYSANIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler yalnız genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zaman içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir vakit hekim muayenesinin yerini alamaz, hekim muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum meydana getiren kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Gülünç isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bir Cevap Yazın

192.168.2.1
%d blogcu bunu beğendi: