Ana Sayfa / Haber / Ünlüleri Ünlü Oldukları Ana Lanet Ettiren Hayranlarından Gelmiş 13 Çizim

Ünlüleri Ünlü Oldukları Ana Lanet Ettiren Hayranlarından Gelmiş 13 Çizim

Bu çizimler ünlüleri hayata küstürecek cinsten!

Ünlü olmak iyi güzel de onun da belli başlı zorlukları var örneğin yolda yürüyemiyorsunuz. Ha bu iyi bir şey netice olarak halk sizi seviyor fakat örneğin sevgilinizle kavga ediyorsunuz diyelim yanınıza bir hayranınız geliyor ve kızın/çocuğun eline fotoğraf makinesini tutuşturup bizim bir fotoğrafımızı çeker misiniz diyor. Resmen ağız tadıyla kavga bile edemez hale geliyorsunuz.

Bu çizimler örneğin iyi niyetli çizimler armağan olarak sanatçılara da verilmiş fakat gel gör ki çizimlerin sanatçılarla alakası yok. Resmen fenalık yapmışlar.
1-
christian bale
2-
terrible-celebrity-fan-art-2
3-
terrible-celebrity-fan-art-3
4-
terrible-celebrity-fan-art-5
5-
terrible-celebrity-fan-art-6
6-
terrible-celebrity-fan-art-9
7-
terrible-celebrity-fan-art-10
8-
terrible-celebrity-fan-art-11
9-
terrible-celebrity-fan-art-12
10-
terrible-celebrity-fan-art-13
11-
terrible-celebrity-fan-art-14
12-
terrible-celebrity-fan-art-15
13-
terrible-celebrity-fan-art-16

HT: Weknowmemes

OKUDUYSANIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zaman içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre tabip muayenesinin yerini alamaz, tabip muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum meydana getiren kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Gülünç isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bir Cevap Yazın

192.168.2.1
%d blogcu bunu beğendi: