Ana Sayfa / Haber / Hayvanlar / Çöplerin Arasından Yavrusunu Bulup Kurtaran Süper Köpüş Anne

Çöplerin Arasından Yavrusunu Bulup Kurtaran Süper Köpüş Anne

Brezilya’da bir köpeğin gösterdiği başka kahramanlık örneğine tanık oluyoruz. Yanımızdan ayrılmayan sadakatleriyle adeta biz insanoğlunu utandıran köpeklerin duygusallıkları ve yardımseverlikleri bir tek biz insanlara değil kendi türüne de aynı karakterde.

Brezilya’da Julie adındaki bir karı evinin civarlarında bir köpeğin devamlı çöpü eşelediğini görüyor. İlk seferde köpeğin bunu yiyecek bulmak için ya da wc ihtiyacını gidermek için bulunduğunu düşündü. Fakat senaryo kadının tahmin etmiş olduğu şeklinde değildi. Durumu ise yoldan geçen polis memuru fark etti.

dog-digs-trash-rescues-puppy-brazil-1

dog-digs-trash-rescues-puppy-brazil-2

dog-digs-trash-rescues-puppy-brazil-3

dog-digs-trash-rescues-puppy-brazil-12

dog-digs-trash-rescues-puppy-brazil-4

dog-digs-trash-rescues-puppy-brazil-6

dog-digs-trash-rescues-puppy-brazil-10

dog-digs-trash-rescues-puppy-brazil-7

dog-digs-trash-rescues-puppy-brazil-5

Kaynak: 1

OKUDUYSANIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler bir tek genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zaman içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre tabip muayenesinin yerini alamaz, tabip muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum meydana getiren kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Gülünç isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bir Cevap Yazın

192.168.2.1
%d blogcu bunu beğendi: