Ana Sayfa / Haber / Hayvanlar / Diyabet Hastası Küçük Luke ile Ona Hayat Veren Kahraman Köpek Jedi’nin Sıcacık Hikayesi

Diyabet Hastası Küçük Luke ile Ona Hayat Veren Kahraman Köpek Jedi’nin Sıcacık Hikayesi

Yaşamın özünü oluşturan sevgidir. Dostluk ise hayatlarımıza anlam katabilen yegane olgulardan birisi. Şu sebeple temelinde sevgiyi barındırır… Sevginin var olduğu yerde mutluluğa dair hangi kavram var ise vuku bulur. Sadakati getiren odur, itimatı var eden o, rahatlık onunla oluşur, sevgiyle büyüyen her kişi suratında gülümsemesiyle var olur.

Sizlerle paylaşacağımız bu hikayedeki dostluk; Hayatlarını yalnız anlamlandırmakla kalmıyor, Küçük Luke’a her gün yaşam veriyor. İşte diyabet hastası 7 yaşındaki Luke ile onun koruyucu meleği Jedi’in içinizi titretecek türden sevgiyle dolu hikayesi…

jedi-luke-first

astronot-luke

jedi-hospital-luke

jedi-diabet

uyarı-luke

sicak-jedi-luke

jedi-luke-home

jedi-jedi-luke

jedi-street-luke

security-luke

OKUDUYSANIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler yalnız genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zaman içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre hekim muayenesinin yerini alamaz, hekim muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum meydana getiren kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Gülünç isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bir Cevap Yazın

192.168.2.1
%d blogcu bunu beğendi: