En Pratik Tişört Katlama Yöntemi

Evlerde ve mağazalarda bir fazlaca çeşit giyim katlama yöntemi görmüşsünüzdür ve bilhassa adam seniz yada erkekler kadar beceriksizseniz iyi mi yapılacağını internetten araştırma gereksinimi hissetmişsinizdir.

Bu videomuz da bir tişört en süratli ve tertipli olarak iyi mi katlanır öğreneceksiniz. Yöntem fazlaca kısa sürede bakışımlı bir katlama yöntemidir.

Tişört katlama yöntemi izle

OKUDUYSANIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler yalnız genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zaman içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre hekim muayenesinin yerini alamaz, hekim muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum meydana getiren kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Gülünç isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE