Ana Sayfa / ilginç / Mağazada Denerken Kırılan Bileziğin Fiyatını Öğrenen Kadın Bayıldı

Mağazada Denerken Kırılan Bileziğin Fiyatını Öğrenen Kadın Bayıldı

Mağazada Denerken Kırılan Bileziğin Fiyatını Öğrenen Kadın Bayıldı

Çin’de Jade adlı bir mağazada alış veriş icra eden hanım, tezgahta beğenmiş olduğu bir bileziği demek istiyor fakat bu sırada bileğine geçirirken yere düşürüyor. Yere düşen bilezik kırıldıktan sonrasında kadının yanına gelen mağaza çalışanları bileziğin fiyatının 300 Bin Yen (150bin TL) bulunduğunu belirtiyor. Bunu duyan hanım anın şokuyla baygınlık geçiriyor.
Vaka Çin’in Yunnan eyaletindeki Ruili City adlı yerde meydana geliyor.Oradaki Jade adlı takı mağazasını ziyaret eden bir gezgin eline almış olduğu ve onun gerçek yeşim taşı bulunduğunu bilmediği bileziği tecrübe etmek istiyor. Bu sırada yere düşen bilezik ikiye bölünüyor. Olayın arkasından mağaza çalışanları derhal kadının yanına geliyor. Kadın kırdığı bilekliğin parasını ödemek için fiyatını sorduğunda ise tam bir şok yaşıyor. Çalışanlar bilekliğin fiyatını 300.000 Yen (150 Bin TL) bulunduğunu ve yeşim taşından yapıldığını söylüyorlar. Bu fiyatı öğrenen hanım ise bayılarak olduğu yere yığılıyor ve bu anı kameralar saniye saniye kaydediyor.

Sonrasında öğrenilen bilgilere bakılırsa yeşim taşı bileziği kıran hanım  bilezik için 70 bin yen teklif ediyor fakat mağaza sahibi bu teklifi kabul etmiyor. Peşinden bağımsız bir uzman tarafınca bilekliğe 180 bin yen (93 bin TL) fiyat biçiliyor. Kadının ailesi bu fiyatı ödemeyi kabul ediyorlar.

Bileziği kıran kadının bilezik fiyatını öğrendiğinde ki bayılma anı.

OKUDUYSANIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler yalnız genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zaman içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre hekim muayenesinin yerini alamaz, hekim muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum icra eden kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Gülünç isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bir Cevap Yazın

192.168.2.1
%d blogcu bunu beğendi: