Ana Sayfa / Vineler / Kopma Garantili Komik Şakalar Videosu

Kopma Garantili Komik Şakalar Videosu

Bu videoyu izlerken elinizde içecek var ise bırakın gülmekten dökebilirsiniz. Videolarda şakaları yapanlar ustalaşmış şakacılar olmadıkları için tamamen organik ve gülünç görüntüler ortaya çıkmış.

Hele o artık efsaneleşmiş olan demlik esprisi yok mu her seferinde latife zedelerin aklını başından alıyor. Inanırım yapmadıysanız bile artık videoyu izledikten sonrasında aklınızın bir kenarına bu şakayı yapmak gelmiştir. Bence dikkatli olun kafanıza bir terlik vs. yiyebilirsiniz.

En gülünç şakalar videosu

OKUDUYSANIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Uyarı: Sitemizde yer edinen ve alacak yazı, haber, yazı, video, yorum ve tüm mevzular kategoriler tıbbi bilgiler yalnız genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zaman içinde geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer edinen bu bilgiler hiçbir süre tabip muayenesinin yerini alamaz, tabip muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan meydana getirilen herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan görevli tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum meydana getiren kişiler, bu ikazları kabul etmiş sayılacaktır. Komik isminde herhangi bir bireysel yada kurumsal şirket , siteler ve kişiler ile ilgili en küçük bir bağlantısı , ortaklığı ve benzeri ilişkileri yoktur.

Bir Cevap Yazın

192.168.2.1
%d blogcu bunu beğendi: