Kendisini Taciz Eden Sapığı, Cadde Ortasında Göğüsleri ile Dövdü!

Brezilyalı hanım, kendisini devamlı rahatsızlık eden sapığı, cadde ortasında tekme tokat dövdükten sonrasında üstünü çıkarıp göğüsleriyle insanın yüzüne vurdu.

Brezilya’da cadde ortasında yaşanmış olan rahatsızlık vakası ve tacize uğrayan kadının tepkisi izleyenleri şoke etti.

“TACİZ EDİLMEKTEN BIKTIM” DEDİ VE TEKME TOKAT DÖVDÜ

Pazarda satış elemanı olarak çalmış olduğu belirtilen hanım, etraftakilerin şaşkın bakışları içinde kendisini rahatsızlık eden adamı yere yatırdıktan sonrasında “Taciz edilmekten bıktım” diye bağırarak yerde kıvranan adama arka arkaya yumruk atmaya başladı.

GÖĞÜSLERİ İLE ADAMIN YÜZÜNE VURDU

Sonrasında kendisini denetim edemeyen hanım, üstündeki tişörtü çıkarakak göğüsleri ile insanın yüzüne vurmaya başladı.

KADINA DESTEK VEREN DE OLDU, TEPKİ GÖSTEREN DE

Yerde kıvranana adam, eşi ile alışveriş yaptığını ve kendisini rahatsızlık etmediğini söylerek hanıma durması için yalvardı. Cinsel obje olarak görülmekten bıktığını söyleyerek adama vuran hanıma, etrafta bulunanlar destek verirken bazıları kadının evlatların gözü önünde bu şekilde bir davranışta bulunmasının doğru olmadığını iddia edip hanıma sert tepki gösterdi.


TACİZ OLAYI OYUN ÇIKTI

Sonrasında olayın, bayanlara karşı meydana getirilen cinsel saldırılara karşı bir tiyatro ekibi tarafınca sahnelenen bir oyun olduğu ortaya çıktı.

Tiaytro ekibinin direktörü Fausto Ribeiro, her gün eşlerimize ve kardeşlerimize meydana getirilen cinsel saldırılara tepki için bu şekilde bir oyun sahnelediklerini söylemiş oldu.

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE