Ana Sayfa / Haber / 14 Yaşındaki Samir Han, Kafasını 180 Derece Çevirebiliyor!

14 Yaşındaki Samir Han, Kafasını 180 Derece Çevirebiliyor!

14 Yaşındaki Samir Han, Kafasını 180 Derece Çevirebiliyor!

Pakistan’ın Karaçi kentinde, tıpkı bir baykuş benzer biçimde kafasını 180 aşama çevirebilen 14 yaşındaki Samir Han görenleri hayrete düşürüyor.

14 yaşındaki Samir Han kafasını 180 aşama çevirebiliyor. Her insanın doğuştan sandığı bu kabiliyet, tamamen çalışmanın sonucu. İlginç olayın adresi Pakistan.

KORKU FİLMİNDE GÖRDÜ, DENEMEYE BAŞLADI

Mahalli medyanın haberine gore Samir, 6-7 yaşlarındayken televizyonda izlediği bir korku filmimizde elleriyle başını 180 aşama çeviren bir adamdan etkilenerek kendi başını döndürebilmek için pratikler halletmeye başladığını söyledi.

ÖNCE TEPKİ GÖSTEREN ANNE DAHA SONRA SAYGI DUYMUŞ

Oğlunun kendisine zarar vereceğinden korkan anası başlangıçta bu riskli pratikleri yasaklamaya çalışmış hatta ona sertlik göstermiş. Sadece anne süre geçtikçe bu olağan dışı yeteneğin tanrısal bir vergi bulunduğunu düşünmeye başlamış.

OKULU BIRAKIP SAHNEYE ÇIKTI

‘Baykuş çocuk’ lakaplı genç, okulu bırakarak Dangerous Boys (Tehlikeli Çocuklar) adlı dans grubuna katıldı. Delikanlı, sahnedeki performansından kazanılmış olduğu parayla ailesine destek olmaya çalışıyor.

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Bu habere de bakabilirisiniz

Süpermarkette Cinsel İlişki Skandalının Kahramanı Konuştu: Bu Delilikti, Ülkeyi Terk Etmek İstiyorum

İngiltere'nin en büyük bir süpermarket zincirlerinden birinde yaşanan cinsel ilişki skandalının kahramanlarından olan 19 yaşındaki Caitlyn Kirby yaşananlarla ilgili konuştu. Genç kadın ülkeyi terk etmek istediğini söyledi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

192.168.2.1
CLOSE
CLOSE