25 Yaşındaki Sevgilisine 25 Tane iPhone ile Evlenme Teklif Etti

Çin’de bir adam, sevgilisine evlilik teklifi yapmak için 25 tane son model iPhone kullandı ve amacına ulaşarak “evet” cevabı almayı başardı.

Çi’in Shenzhen şehrinde yaşayan bir video oyun tasarımcısı olan Chen Ming isminde adam, kız arkadaşına evlenme teklif etmek için garip bir yol seçti. Ming, bu mühim anı daha da unutulmaz kılmak için iPhone’lardan yardım aldı.

YATAĞA DİZMİŞ, GÜLLERLE DE SÜSLEMİŞ

25 tane iPhone X model telefon sipariş eden 25 yaşındaki adam, hepsini bir yatağın üstüne kalp şeklinde dizerek sevgilisine evlenme teklifi yapmış oldu. Güllerle süslediği telefonların ortasına bir tane de nişan yüzüğü koyan Ming, bu görülmemiş hareketiyle oldukça ilgi çekti.

“KIZ ARKADAŞIM 25 YAŞINDA OLDUĞU İÇİN”

Sevilmiş olduğu kızdan “evet” yanıtını alan adam niçin 25 tane telefon satın almış olduğu sorusuna ise bunun kız arkadaşının yaşı olduğundan 25 tane almayı tercih ettiğini söylemiş oldu.

Bu kadar telefonun kendisi için oldukca fazla bulunduğunu söyleyen Lee isminde kız ise telefonları nu unutulmaz ana tanıklık eden arkadaşlarına dağıttığını söylemiş oldu.

150 BİN LİRALIK TEKLİF

iPhone’un son modeli olan iPhone X, devletimizde 6 bin şle 7 bin lira içinde değişen fiyatlardan satışa sunulacak. Çinli aşığın bu teklif için ortalama 150 bin TL harcamış olduğu tahmin ediliyor.


 

 

 

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE