Ana Sayfa / Film / Yılan, Golf Sahasında Öldürdüğü Hint Kertenkelesini Saniyeler İçinde Yuttu!

Yılan, Golf Sahasında Öldürdüğü Hint Kertenkelesini Saniyeler İçinde Yuttu!

Yılan, Golf Sahasında Öldürdüğü Hint Kertenkelesini Saniyeler İçinde Yuttu!

Tayland’ta, bir yılanın golf sahasında boğarak öldürmüş olduğu Hint kertenkelesini saniyeler içinde yuttuğu anlamış olur, golf sahasında bulunan sporcu tarafınca cep telefonu ile görüntülendi.

Yılan, golf sahasında öldürmüş olduğu hint kertenkelesini saniyeler içinde yuttu. İlginç görüntüler Tayland’ta kaydedildi.

BOĞARAK ÖLDÜRDÜ, SANİYELER İÇİN MİDEYE İNDİRDİ

Bir yılanın golf sahasında boğarak öldürmüş olduğu Hint kertenkelesini saniyeler içinde yuttuğu anlamış olur, golf sahasında bulunan bir şahıs tarafınca cep telefonu ile görüntülendi.

İLGİNÇ ANLARI KAYDETTİ

59 yaşındaki Murray Darling isminde yurttaş, golf sahasında iken tek tek yılanın boğarak öldürmüş olduğu kertenkeleyi yemeye çalıştığını görünce telefonu ile o anları kaydedip paylaştı.

Murray, tenis maçının fena geçtiğini fakat tanık olduğu bu vaka yardımıyla birazcık da olsa gününün değişik geçtiğini söylemiş oldu.

 

 

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Bu habere de bakabilirisiniz

Çözmek İsterken Daha da Büyüttüğümüz Problemler: Kobra etkisi

Bir problemi çözmek için atılan adımlar bazen o sorunu daha da büyütebilir. Hatta çözüm önerileri ters teperse, başladığınız noktadan daha geriye bile düşebilirsiniz. Aynı bir zamanlar Hindistan'da olduğu gibi...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir