Eczanenin Camını Uçan Tekmeyle Kıran Hırsız, Herkesi Şaşkına Çevirdi

Mersin’de bir eczanenin camına uçan tekme atarak giren hırsız, herkesi şaşkına çevirdi. Güvenlik kameralarına yakalanan hırsız, eczanedekilerin tepkisi üstüne kaçmak mecburiyetinde bırakıldı.

Mersin’de bir eczaneye uçar tekme atarak camdan giren hırsız, eczanede bulunanların tepkisi üstüne amacına ulaşamadan firar etti. İlginç gasp girişimi iş yerinin tarafınca saniye saniye görüntülendi.

ELİNİ BELİNE ATARAK SİLAHI VARMIŞ GİBİ DAVRANDI

Mersin’deki Sıla Eczanesi’nde garip bir gasp girişimi yaşandı. Gece nöbette olan eczaneye kimliği belirlenemeyen bir şahıs, uçar tekme atarak camı kırıp içeri girdi. Kapı camını kırarak girmiş olduğu eczanede elini beline atarak tabanca varmış şeklinde icra eden gaspçı, kasadaki paraları istedi. Eczanede bulunanların tepkisi üstüne çömez gaspçı, vaka yerinden kaçarak, kayıplara karıştı. İlginç gasp girişimi, tarafınca da saniye saniye görüntülendi.


”UÇAN TEKME ATIP CAMLA BİRLİKTE İÇERİ GİRDİ”

Vaka günü tanıdık olan eczacılarına yardım etmek için orada bulunan Halil Dinçer, vaka anını İHA muhabirine söyledi. Dinçer, “O gün nöbetteydik. Gece saat 12.00 sıralarında vatandaşın biri koşarak dışarıdan geldi ve uçar tekme atarak kapının camını kırarak içeri girdi. Camlar filan kırıldı. Bizde doğal olarak üzerine yürüyünce geri firar etti. Elini beline attı silahım var dedi, çıkarın kazancı dedi. Sadece silahı olmadığı belliydi, ayak yapıyordu. Gasp amaçlı geldiği belliydi. Sadece bakmış olduğunuzda bir şeyler içtiği belliydi. Yoksa o şekilde gelemez. Bizde alan kişi vardı onlarla ilgileniyorduk. Kapıyla, camla beraber içeri girdi. Camlar filan üstümüze geldi. İlk başta doğal olarak ki irkildik. Biz kaçınca peşinden koştuk fakat yakalayamadık. Vakadan sonrasında polise durumu bildirdik. Şikayetçi olduk, ifade verdik. Sadece hemen hemen bir şey çıkmadı” dedi.

 

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE