Ana Sayfa / Haber / Kuyudan Kurtarılan İneğini Öpen Yurttaş, İlginç Görüntüler Oluşturuldu

Kuyudan Kurtarılan İneğini Öpen Yurttaş, İlginç Görüntüler Oluşturuldu

Kuyudan Kurtarılan İneğini Öpen Yurttaş, İlginç Görüntüler Oluşturuldu

Şanlıurfa’da merada otlarken 2 metrelik kuyuya düşen inek, itfaiye ekipleri tarafınca kurtarıldı. Sahibi ise kavuştuğu ineğini öperek sevincini paylaştı.

Şanlıurfa’da otlaması için meraya bırakılan inek, içi boş sulama kuyusuna düştü. Gelen itfaiye ekibi, sıkışan ineği vücuduna halat bağlayıp, traktörle çekerek kuyudan çıkardı. Sahibi, kurtarılmasına sevindirmiş olduğu ineğini öptü.

OTLAMASI İÇİN MERAYA BIRAKILMIŞTI

Harran’ın Kahraman Mahallesi’nde meydana gelen vakada, Sabri Karataş’a ilişik inek otlaması için meraya bırakıldı. Arazide otlayan inek bir süre sonrasında otların içinde bulunan üstü açık bırakılan 2 metre derinliğindeki içi boş sulama kuyusuna düştü.

EKİPLERDEN YARDIM İSTEDİ

İneğinin kuyuya düştüğünü gören sahibi ilkin kendi imkanları ile hayvanı çıkarmaya çalıştı. Başarıya ulaşmış olamayan Karataş, ondan sonra itfaiye ekiplerinden yardım istedi. İhbarla vaka yerine gelen itfaiye ekibi, içi boş su kuyusunda sıkışan ineği vücuduna halat bağlayıp, traktör yardımıyla güçlükle kuyudan çıkardı.

SEVİNÇLE İNEĞİNİ ÖPTÜ

Sabri Karataş, kurtarılmasına sevindirmiş olduğu ineğinin ilkin başına su döktü arkasından öpüp, itfaiye ekiplerine teşekkür etti.

 

 

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Bu habere de bakabilirisiniz

Böyle Arkadaş Düşman Başına! Sızdığı Partide Suratına Gözlük Dövmesi Yaptılar

İngiltere'de yaşayan Gallerli bir adam, sarhoş olduğu bir partinin sabahında, suratında gözlük şeklinde çizimler olduğunu fark etti. Önce bu durumun üzerinde fazla durmayan adam, bunun gerçek bir dövme olduğunu anlayınca şok oldu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir