Vazgeçmiyor! 8 Kere Evlenip Her Seferinde Terk Edildi, Yenisi İçin Çalışmalara Başladı

Britanya’nın en fazla evlilik icra eden adamı olan Ron Sheppard, dokuzuncu evliliğinin eşiğindeyken terk edildi. Erişmen damat vazgeçmediğini ve yeniden evlenmek istediğini söylüyor.

Yapmış olduğu sekiz evlilik ile Britanya’nın en oldukça evlenen adamı olan 69 yaşındaki Ron Sheppard, kendinden 41 yaş minik olan Cristel Lalec ile dokuzuncu evliliğinin planlarını yaparken terk edildi.

YİNE TERK EDİLDİ

İlk olarak 1966 senesinde evlenen Ron, bundan sonrasında tam 7 evlilik daha yapmış oldu. Devamlı eşleri tarafınca terk edilen adam ise evlilik azminden bir türlü vazgeçmedi. Son olarak Filipinli Cristel Lalec ile evlilik hesapları icra eden Sheppard, Lalec’in odasına girdiğinde kadının tüm eşyalarını toplayıp gittiğini görmüş oldu ve adeta yıkıldı. Bir kez daha aynı akıbete uğrayan adam durumu derhal yetkililere bildirdi.

30 YAŞINDA EŞ İSTİYOR

Yetkililer kendisine, kadının Britanya’dan ayrılıp evine geri döndüğünü bildirdiler. Gözyaşları içinde müstakbel eşinin başka bir adam ile kaçtığını söyleyen Sheppard, ideal eş bulma çalışmalarına başladığını ve Feysbuk üstünden evlilik için oldukça sayıda hanımla görüştüğünü söylemiş oldu. Rekortman adam ek olarak, evleneceği kadının en fazla 30 yaşlarında olmasını istediğini de sözlerine ekledi.

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE