Arkadaşının Sevgilisinde Gözü Olduğundan Şüphelenen Kadının Planı Hüsranla Sonuçlandı

Bir Youtube kanalında gösterilen görüntülerde, sevgilisi ile bir olup güvenmediği arkadaşını bir deneye doğal olarak tutan hanım beklenmedik bir son ile karşılaştı.

Kelsey adlı bir bayan güvenmediği kız arkadaşını tecrübe etmek için sevgilisi ile beraber bir gözlem hayata geçirmeye karar verdi. Britney adlı arkadaşının sevgilisi Sam’de gözü olduğundan şüphelenen Kelsey, ikisini bir araya getirip sevgilisinin arkadaşıyla başbaşa kalmasını sağlamış oldu ve olanları uzaktan izledi.

İNTERNETE BOMBA GİBİ DÜŞTÜ

Görüntüler, Aldatanı Yakala adlı Youtube kanalı’nda gösterildi. ABD’de gerçekleşen bu garip olayın kahramanları kısa sürede internette gündem oldu.

ARKADAŞINA GÜVENMİYORDU

Kelsey, arkadaşı Britney’ye hiçbir süre güvenememişti. İçini kemiren bu durumu çözmesi gerektiğine kabul eden genç hanım bir plan yapmış oldu. Sevgilisi Sam’in, onunla hususi olarak görüşmek istediğini söylemesi üstüne, plandan habersiz olan Britney bu teklife oldukça sıcak bakarak sözleştikleri kafeye geldi ve ikili sıcak bir sohbete başladı.

HAKLI ÇIKTI

Arkadaşı ve sevgilisini gizli saklı kamera ile uzaktan izleyen Kelsey ise Sam’in flört çabalarının karşılıksız kalmadığını görünce şüphelerinde haksız olmadığını anlamış oldu. İkilinin sohbeti ilerledikçe Britney’nin bu görüşmeden oldukça memnun olduğu görüldü. Sam’in ertesi gün evinde başbaşa görüşme teklifine Britney’nin pozitif yanıt vermesi ile Kelsey arkadaşının sevgilisinde gözü olduğundan iyice güvenli oldu. Bundan sonrasında ise işler birazcık karışmaya başladı.

İŞLER KARIŞTI

Arkadaşının “Keşke senin benzer biçimde bir adam bulabilseydim fakat sen Kelsey ile berabersin” demesi üstüne Sam, “Ondan ayrılmayı planlıyorum. Eğer ondan ayrılırsam benimle beraber olur musun?” diye sordu. Kelsey hemen hemen bunun şokunu atlatamamıştı ki kendini rolüne iyice kaptıran Sam, Britney ile öpüştü. İşlerin bu kadar ileri gideceğini planlamadıklarını söyleyen Kelsey hem oldukca şaşırdı hem de oldukca sinirlendi ve deneyi sonlandırmak istediğini söylemiş oldu.

KÜPLERE BİNDİ

Adam arkadaşı yanına ulaşınca ona oldukça kızgın olduğu görünen Kelsey, ona niçin Britney’yi öptüğünü ve hatta iki kez bacaklarına dokunduğunu sordu. Kendisinden ayrılma düşüncesinde bulunduğunu söylemesi benzer biçimde bir şey konuşmadıklarını, niçin bu şekilde bir şeyi dile getirdiğini soran Kelsey’ye sevgilisi, “Bu senin hatan, bunu sen kendin istedin” yanıtını verdi.

OLAN ÇİFTE OLDU

Kelsey, tüm bu yaşananlardan sonrasında Britney’den daha çok adam arkadaşı Sam’e kızgın bulunduğunu söylemiş oldu. Bu garip gözlem sonrasında çiftin ilişkilerinin sonlandığı öğrenildi.


 

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE