Tavuğu Pansuman İçin Hastaneye Götüren Gencin, Hemşireleri İkna Çabası Rekora Koşuyor!

Hatay’ın Samandağ lçesinde, yaralı tavuğunu hastaneye getiren gencin sağlık personelini hayvana pansuman yapması için ikna çabası sosyal medyada izlenme rekoru kırıyor.

Yaralı tavuğunu hastaneye götürdü, sağlık personelini pansuman için ikna etmeye çalıştı. O görüntüler sosyal medyada viral oldu.

YARALI TAVUĞUNU ACİL SERVİSE GÖTÜRDÜ

Hatay’ın Samandağ ilçesinde Samandağ Devlet Hastanesi binasına geçtiğimiz günlerde ismi öğrenilemeyen bir vatandaş elinde yaralı bir tavukla geldi. Tavuğu acil servis girişinin dışında bırakan vatandaş, görevli doktora durumu anlattı. Doktor, tavuğuna pansuman yaptırmak istediğini söyleyen vatandaşa sağlık personelini işaret ederek ‘Çocuklar ilgilensin’ dedi.

GENCİN İKNA ÇABASINA RAĞMEN HEMŞİRELER PANSUMAN YAPMAN İSTEMEDİ

Bunun üzerine sağlık personelinin yanına giden vatandaş, hayvana pansuman yapılmasını istedi. Ancak vatandaşın tüm çabasına rağmen sağlık personeli, pansumanı yapmadı. Hastane çalışanlarından biri tarafından cep telefonu ile görüntülenen vatandaş, sağlık personeli arasındaki sohbet, sosyal medyada hızla yayıldı.

GÖRÜNTÜLER SOSYAL MEDYADA REKOR KIRIYOR

Vatandaş görüntülerde ısrarla, “Bu hayvan aslan kaplan değil. Sadece tavuk. Ne olur bu pansumanı yapsanız. İnsanlara pansuman yapıyorsunuz, ona da yapın. Burada bana müdahale yapmayın hayvanıma yapın. İnsanlar ve hayvanlar arasında fark yok.” demesi üzerine görevliler “Burası insan hastanesi” diye karşılık verdi. O anlar sosyal medyada izlenme rekoru kırıyor.

 

 

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE