ABD’de Skandal! Kadın Öğretmen, Kız Öğrencisi ile Sınıfta Birlikte Oldu

Florida’da 30 yaşındaki bir karı öğretmenin, kız öğrencisiyle 2 aydır beraber olduğu ortaya çıktı. İstifa eden ve gözaltına alınan öğretmen için 40 bin dolar kefalet tutarı belirlendi.

ABD’de de yeni bir öğretmen-öğrenci ilişkisi skandalı yaşandı. Florida’daki bir okulda gerçekleşen olayın Ekim ayı başlangıcında fark edilmiş olduğu ifade edildi.

BİRLİKTELİK 2 AY SÜRMÜŞ

15 yaşındaki öğrencisiyle lezbiyen ilişki yaşamış olduğu öğrenilen Jaclyn Truman isminde öğretmen, geçtiğimiz perşembe günü polise teslim oldu. 30 yaşındaki işaret dili öğretmeninin, öğrencisiyle 2 aydır ilişki yaşadıkları açıklandı. Çocuğun söylediğine nazaran, ikili 5-10 kere cinsel beraberlik yaşadı. Hatta bunların bazıları sınıftaydı.


Öğretmen Jaclyn Truman

“BENİ ZORLAMADI”

Genç kız, ilişkilerinin karşılık rıza ile gerçekleştiğini ve herhangi bir zorlamaya maruz kalmadığını beyan etti. Suçlamalar üstüne görevinden çekilme eden öğretmenin daha ilkin İlahiyat Fakültesinde danışmanlık ve koordinatörlük görevleri üstlendiği, 2015 yılından beri de aynı okulda vazife yapmış olduğu açıklandı.

Gözaltına alınan öğretmen için 40 bin dolar kefalet tutarı belirlendi.

 

 

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE