Irma Kasırgası Sırasında Duyulan Ezan Sesi Tüyleri Diken Diken Etti

Camiyi terk etmeyen imamın Irma Kasırgası esnasında okumuş olduğu ezan, duyanları hayrete düşürdü. Ezanı mucize olarak yorumlayanlar oldu.

ABD’nin Florida Eyaleti’ni vuran Irma Kasırgası esnasında duyulan ezan sesi, herkesi şaşırttı. Kısa süre içinde ezanın bölgedeki camiyi terk etmeyen imam tarafınca okunduğu ortaya çıktı.

ÖNCE KARAYİPLER’İ SONRA FLORİDA’YI VURDU

Karayipler’i yerle bir eden Irma Kasırgası, ABD’nin Florida Eyaleti’ni vurdu. Eyalet genelinde kasırga sebebiyle 6,3 milyon şahıs bölgeden tahliye edildi. Kasırganın etkisiyle deniz suları Florida kıyılarını salgın etti. Birçok yerleşim birimi tahrip oldu.

İZLEYENLER KORKU DOLU ANLAR YAŞADI

Öte taraftan kasırga felaketi esnasında amatör kameralar vasıtasıyla kayda alınan dehşet verici görüntüler toplumsal medyada hızla yayıldı. Kasırga esnasında gök yüzünde bir meleği çağrıştıran ve kanatlarını açarak Florida üstüne doğru ilerleyen karaltı izleyenlere korku dolu anlamış olur yaşattı.

KASIRGA SIRASINDA EZAN SESİ DUYULDU

Gene kasırga esnasında Florida’da ezan sesi duyuldu. Bölge boşaltılmış ve kasırga sebebiyle adeta minik bir kıyamet yaşanırken duyulan ezan sesi, tanrısal bir ileti olarak yorumlandı. Sadece kısa süre sonrasında ezanın, uyarılara karşın vazife yapmış olduğu camiyi terk etmeyen imam tarafınca okunduğu anlaşıldı.

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE