Babasının Sütünü İçmediği İçin Cezalandırdığı Çocuğun Cesedi Bulundu

ABD’de günlerdir yitik olan ve polis tarafınca aranan 3 yaşındaki kız çocuğun cesedi bulunmuş oldu. Babasının, talihsiz evladı cezalandırdığı öğrenildi.

Texas, Richardson’da polis 7 Ekim gününden beri yitik olan çocuğun cesedinin bulunduğunu duyurdu. Mevzu ile ilgili kız çocuğunun babası Wesley Mathews tutuklandı.

SÜTÜNÜ İÇMEDİĞİ İÇİN CEZALANDIRILMIŞ

Polisin verdiği bilgiye gore, 3 yaşındaki Sherin Mathews babası tarafınca cezalandırılmıştı. Sebebi ise sütünü bitirmemesiydi. Baba Wesley Mathews, 3 yaşındaki kızını ceza olarak evin dışına yollamış ve bir süre azca ilerideki ağacın altında beklemesini söylemişti. Baba, 15 dakika sonrasında dışarı çıktığında ufak kızı bulamadı.

5 SAAT SONRA HABER VERMİŞ

Bir süre Sherin’i bulamayan adam polise başvurdu. Haftalardır yürütülen arama faaliyetleri geçtiğimiz gün netice verdi ve çocuğun cansız bedeni, babasının durmasını istediği yerden 1 mil ötede bulunmuş oldu. Çocuğun ölüm sebebi hemen hemen belirlenemezken, toplumsal hizmetler insanın 4 yaşındaki öteki kız çocuğunu evden çıkararak nezaret altına aldı. Babanın çocuğun kaybolduğunu fark ettikten 5 saat sonrasında polise başvurduğu ortaya çıktı.

BABA KEFALETLE SERBEST

Vakayla ilgili tutuklanan Wesley Mathews şimdilik kefaletle özgür bırakıldı sadece çocuğun ölüm sebebinin belirlenmesinden sonrasında kendisine yeni suçlamalar yöneltilebileceği ve yine tutuklanabileceği açıklandı. Ufak kızın gelişim problemleri yaşamış olduğu ve sözlü yazışma becerilerinin sınırı olan olduğu açıklandı.

 

 

 

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE