Bekçiyle Girdiği Ölüm Kalım Mücadelesini Kaybeden 7 Metrelik Pitonu, Köylüler Kızartıp Yedi

Endonezya’da bir köyün bekçisiyle girmiş olduğu hayatta kalma mücadelesini kaybeden 7 metre uzunluğundaki dev piton, ilkin parçalandı, sonrasında köylüler tarafınca kızartılıp yendi.

Endonezya’da bir köyün bekçisiyle girmiş olduğu hayatta kalma mücadelesini kaybeden bir dev piton yılanını köylüler yedi.

ÖLÜM KALIM SAVAŞINI BEKÇİ KAZANDI

Köy bekçisi Robert Nababan Sumatra Adası’ndaki Batang Gansal bölgesinde bulunan bir palm yağı plantasyonunda devasa bir pitonla karşılaştı. Nababan 7,8 metre boyundaki pitonu yakalamaya çalıştı.

Sonrasında yılan bekçiye hücum etti ve yılan ve Nababan bazı köylülerin yardımıyla dev pitonu öldürmeyi başardı. Nababan ise mücadelede ağır yaralansa da, hayatta kalmayı başardı.

PARÇALANDI, KIZARTILDI VE YENDİ

Sadece dev piton Nababan kadar talihli değildi. Pitonu ilkin göstermek için köyde asıldı hemen sonra parçalandı, kızartıldı ve yendi.


“ELİMİ ISIRDI AMA ONU YIKMAYI BAŞARDIM”

Nababan Detik gazetesine yapmış olduğu açıklamada “Yakalamaya çalıştım ve elimi ısırdı fakat hemen sonra onu yıkmayı başardım” dedi.

NEDEN YAKALAMAYA ÇALIŞTIĞINI SÖYLEMEDİ

37 yaşındaki bekçi dev pitonu niçin yakalamaya çalıştığını tam olarak söylemedi. Sadece bazı köylülerin yılan sebebiyle yoldan geçmeye korkmuş olduğu açıklandı.

SOL KOLUNU NEREDEYSE KOPARDI, KESİLEBİLİR

Polis, AFP Haber Ajansına yapmış olduğu açıklamada yılanın bekçinin sol koluna dişlerini geçirdiğini ve neredeyse koparttığını belirtti.

Mahalli yönetim yetkilisi Elinaryon, Nababan’ın kolunun kesilebileceğini belirtti.
BÖLGEDE PİTONLAR SIK SIK GÖRÜLÜYOR

Elinaryon bölgede pitonların sık sık görüldüğünü söylemiş oldu ve “Palmiye yağı plantasyonlarında genel anlamda oldukca fare olur ve buralarda avlanırlar.” dedi.

YETKİLİ: YILANIN YENMESİNE ŞAŞIRMADIM

Yetkili, yılanın yenmesine de şaşırmadığını söylemiş oldu ve “Arkadaşlarımdan hakikaten leziz bulunduğunu duydum. 7 metrelik bir yılan bu. Oldukca fazla et demek bu. Ek olarak bazı insanoğlu kanının tedavi edici özellikleri bulunduğunu düşünüyor” diye konuştu.

Hindistanlı Köylü, Yaralandı Fakat Pes Etmedi! 7 Metrelik Pitonu, Tek Başına Öldürdü

 

 

 

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE