İngiliz Yandaş, Kadınların Aranmasını Protesto Ederek Maça Sütyen Giyerek Gitti

İngiliz adam yandaş, geçtiğimiz hafta hanım taraftarların sütyenlerine kadar aranmasına tepki göstererek bu haftaki maça sütyen giyerek gitti, güvenlik görevlileri elini bile sürmedi.

Bir Lincoln City taraftarı olan Simon Sid Chanter, Stevenage takımıyla deplasmanda yapacakları maça sütyenle geldi. Chanter’in bu şekilde yapmasının oldukça mantıklı bir sebebi var. Chanter’in bunu yapmasının sebebi ise aynı ligde savaşım eden Grimsby takımının hanım taraftarlarına burada meydana getirilen muameleyi protesto etmekti.

GÜVENLİK, KADIN TARAFTARLARDAN SÜTYENLERİNİ GÖSTERMELERİNİ İSTEMİŞTİ

Geçen ay Stevenage-Grimsby maçına giden Grimsby’nin hanım taraftarlarından güvenlik aramasında bir şey saklayıp saklamadıklarını denetlemek için sütyenlerini göstermeleri istenmişti. Bu vaka büyük tepkiye yol açmış sonrasında vakayla ilgili soruşturma açılmıştı.

KİMSE ELİNİ SÜRMEDİ

33 yaşındaki Chanter, Grimsby taraftarlarına meydana getirilen bu muameleyi protesto için bulabildiği en büyük sütyeni alarak güvenlik görevlilerin karşısına geçti ve sütyenini denetim etmelerini istedi. Sadece hiçbir güvenlik görevlisi denetim hayata geçirmeye yanaşmadı, sadece fotoğraf çektirmeyi de dikkatsizlik etmediler.

Elde edilmiş bilgiye nazaran Stevenage takımının güvenlik görevlileri bir tek adam ve hanımefendileri da onlar denetim ediyor.

 

 

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE