Sevgilisinin Ata Tecavüz Ettiğini Gören Kadın Onu Terk Etti

Rusya’da bir at çiftliğinde çalışan insanın, ilkin bir ata saldırı etmiş olduğu sonrasında da delilleri yok etmek için yangın çıkardığı anlamış olur güvenlik kameralarına yakalandı.

Rusya’nın batısındaki Ufa kentinde bir insanın güvenlik kameralarına yansıyan görüntüleri polisi şok etti. Bir at çiftliğinde çalışan insanın çitlerin içinde sıkışmış olan kısrağa cinsel saldırıda bulunduğunun fark edilmesi üstüne adam tutuklandı.

SİGARA İÇMİŞ

Görüntülerde, ilkin hayvanı eli ile rahatsızlık eden insanın sonrasında ona saldırı etmiş olduğu görülüyor. Baştan sona çiftliğin kameraları tarafınca kaydedilen anlarda, insanın gülerek atın yanından uzaklaştığı ve bir sigara yakarak dinlendirilmiş olduğu anlaşılıyor.

DELİLLERİ YOK ETMEK İÇİN ÇİFTLİĞİ ATEŞE VERMİŞ

İsmi açıklanmayan delikanlı, kameraları fark etmesi üstüne, arkasında kanıt bırakmamak için etraftaki samanları ateşe vererek çiftliği kundaklamaya çalışıyor. Yangın üstüne gelen suç duyurusu değerlendiren polisin, görüntüleri inceledikten sonrasında adamı tutukladığı belirtiliyor.

KIZ ARKADAŞI TERK ETTİ

Insanın kız arkadaşının ise görüntülerin ortaya çıkmasından sonrasında kendisini terk etmiş olduğu açıklandı. Görüntüleri izleyen kadının kendini aşağılanmış hissettiği, öfkeli ve teselli edilmesi güç durumda olduğu söyleniyor.

Kaynak: Mirror

 

 

 

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE