Böyle Arkadaş Düşman Başına! Sızdığı Partide Suratına Gözlük Dövmesi Yaptılar

İngiltere’de yaşayan Gallerli bir adam, sarhoş olduğu bir partinin sabahında, suratında gözlük şeklinde çizimler bulunduğunu fark etti. Ilkin bu durumun üstünde fazla durmayan adam, bunun gerçek bir dövme bulunduğunu anlayınca şok oldu.

Gallerli bir insanın başına gelenler, bu şekilde dost düşman başına dedirtti. İngiltere’de katılmış olduğu bir partide zil zurna sarhoş olan adam, sabah uyandığında görmüş olduğu görünüm karşısında oldukca şaşırdı. Fakat bu daha başlangıçtı, aslolan gerçeği fark ettikten sonrasında dünyası başına yıkıldı.

ÖNCE UMURSAMADI

Adının açıklanmasını istemeyen adam uyanıp lavaboya gittiğinde gözünün etrafına bir gözlük çizildiğini görmüş oldu. Kenarına da meşhur gözlük markası olan “Ray Ban” yazılmıştı. Bunun arkadaşları tarafınca kalemle çizilmiş bulunduğunu düşünen adam başta o kadar da umursamadı.

DÜNYASI BAŞINA YIKILDI

Ne kadar yıkarsa yıkasın çizimlerin yerinde durduğunu görünce ise bunun gerçek bir dövme bulunduğunu fark etti. O anda dünyasının başına yıkıldığını söyleyen Gallerli adam, dövmenin yapıldığını anı asla hatırlamadığını söylüyor.

2 SENE UĞRAŞMIŞ

Dövmeyi sildirmek için oldukça çaba harcayan dost kurbanı adam, tam 2 yıl süresince bu izlerden kurtulmaya çalışmış. Başta dövme sildirildiğinde izler kalmış olduğu için tereddüt yaşasa da bu şekilde yaşayamayacağını fark etmiş olduğu için sildirmeye karar vermiş.

EN KÖTÜ DÖVME

Dövmelerini sildirdiği kliniğin sahibi, bunun şimdiye kadar görmüş olduğu en fena dövme bulunduğunu söylüyor. Tam 6 değişik işlem sonunda suratındaki dövmeden kurtulan insanın, kendisine bu “şakayı” meydana getiren arkadaşlarına ne tepki verdiği ise bilinmiyor.

 

 

 

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE