Evlilik teklifi sözleri en güzel en romantik orjinal ve değişik evlenme teklifleri

En güzel evlenme teklifi iyi mi olur?

Malum yarın 14 Şubat. Eğer bu günü kâbus olarak düşünmüyorsanız ve harıl harıl sevgilinize en güzel sürprizi bulma peşine düştüyseniz eğer, bu yazı hoşunuza gidebilir. Hazır aşkın zamanı gelmişken beyler’e soralım bakalım. “Artık en sevdiğiniz hanıma o mühim suali patlatmanın sırası geldi mi? ” Öyleyse hanımlar; hayatınızın en güzel anlarından birini yaşamak üzeresiniz biliniz.

Sizin için olmazsa olmaz olan o en mühim bayanın sizinle evlenmesini istemek iyi mi bir psikoloji gerektirir bilemiyorum sevgili beyler fakat teklifinizin cevabı bir nebze de şekline bağlı birazcık da korkarım. Acaba bu teklif işe yarayacak mı? Peki, ya ne kadara patlayacak? Sizi birazcık da bu kısmı ürkütüyordur inanırım. Akıllarda iz bırakacak mı? Lüks bir restorana kiraladığınız limuzinle gitmek ve bu heyecanlı anı orada yaşamak yeterince etkili olabilir mi?

İçinizden gelen herhangi aniden, asla beklenmedik zamanda, öylece lafın içinde sorsanız iyi mi olur? Beyler, söz aramızda en romantik teklif bence en içten olandır. Teklifiniz için örnek olarak ilk buluştuğunuz yeri yada flörtünüzün başladığı ilk mekân neresiyse orayı tercih edebilirsiniz. Anılarınıza ve beraber geçirdiğiniz geçmişe kıymet veriyorsunuz, değil mi? Gelecekte de yaşam boyu beraber yaşayacağınız yeni anılar istiyorsunuz. Daha iyisi olabilir mi?

Ayrıca hanımların bu teklifi yapmasına kesinlikle karşı değilim. Hatta en unutulmaz anılardan biri olabilir. Haydi öyleyse, hep beraber beylerin bu hususi teklifinin en romantik hallerine bir göz atalım. Bakalım içlerinden vurucu birkaç tanesi çıkacak mı?

Güzel bir yiyecek hazırlayın ve sofrayı mumlarla donatın. Masada kırmızı gül yaprakları ve parlak minik taşlar… Yemeği pişirecek kadar yetenekli değilseniz üzülmeyin. Catering ve organizasyon firmaları bu mevzuda size destek olacaktır. (Bu alternatifin birinci maddede yer almasıyla restoranımın hiçbir alakası yoktur J ) İşte iki şahıs için sessiz ve romantik bir akşam yemeği. Şampanyayı da unutmadınız. Ve işte kadehleri dolduruyor ve müstakbel gelininize uzatıyorsunuz. Kırmızı bir kurdeleye geçirilmiş yüzüğünüz kadehin beline fiyonkla sarılmış.
Bir ressama müstakbel eşinizin portresini hazırlatın. Sadece resimde eşinizin elinde minik bir mücevher kutusu olsun. Hediyenizi verdiğinizde bu kutunun aynısından yanınızda bulunacak ve içinde nişan yüzüğünüzü saklayacak. Size resimdeki kutunun ne işe yaradığını sorduğunda, en romantik cevabı elinizde tutuyor olacaksınız.
Ona boynunda kurdeleden tasması olan neşeli bir köpek yavrusu armağan edin. Yüzüğünüzü fiyongun içine yerleştirin. Böylece eşiniz yeni köpeğini sevmeye başladığında yüzüğü şaşkınlıkla anlayacaktır.

Havanın güzel olduğu yedi gün sonu onu pikniğe, tekne gezisine ya da herhangi bir açık alan aktivitesine çağrı edin. Daha öncesinden kiraladığınız tayyare, teklifinizi gökyüzüne yazarken adını bulutların içinde gören eşinize pırlanta nişan yüzüğünü sükunet içinde uzatmanız bu anı ölümsüzleştirmeye yetecektir.
Yılbaşında çam süsleme âdetiniz var ise bu senenin en romantik yılbaşına ne dersiniz? Çam ağacınıza asılmış yanıp sönen ışıklarla çevrili kırmızı kadife bir kutuda sahibini bekleyen bir tektaşı kim reddedebilir?

Sevgiliniz fala inanmıyor fakat falsız da kalmıyor mu? Bir arkadaşınıza ikiniz ve ilişkiniz hakkında birkaç ipucu verdikten sonrasında onu müstakbel eşinize falcı olarak tanıtın. Doğru sorulara verilen doğru cevaplar onun gerçek bir falcı olduğuna herkesi ikna edecektir. “Yoksa bir yüzük mü? Evet, oldukça yakında bir yüzük görünüyor.” Sahne şimdi sizindir. Teklifinizi derhal yapabilirsiniz.
En sevdiğiniz restoranda akşam yemeğini beraber yediniz. Sıra tatlıda. Bildiğiniz en tatlı varlığın karşında oturduğunuzu yeni söylediniz. Garson tatlı servisine başladı. Tabaktaki nişan yüzüğünüzü gören sevgilinizin dili tutulmuş olabilir. Endişelenmeyin. Size evet diyecektir.

Çikolataya bayılan eşinize şık bir kutu armağan ediyorsunuz. Çikolataların içinde biri diğerlerine nazaran büyük ve değişik. Şundan dolayı nişan yüzüğünüzü uygun bir kutunun içine koydunuz ve çikolatayla kapladınız. Diğerlerininkiyle aynı ambalaj kağıdıyla sarmıştınız. Eşiniz o en büyük çikolatayı kesinlikle merak edecek ve derhal açacaktır. Açmazsa öteki çikolataların hepsini yemeğe hazırlıklı olun. J
Beraber scrabble oynamaktan hoşlanıyor musunz? En yüksek değerdeki cümleyi “Benimle evlenir misin? ” yazın ve bununla beraber yüzüğünüzü eşinize uzatın.
Web artık hayatımızın bir parçası haline geldi. Ona hususi bir web sayfası yapmaya ve teklifinizi bir alyans resmiyle beraber sitenizden hayata geçirmeye ne dersiniz? Ne olursa olsun görmesi ihtiyaç duyulan bu süper siteyi ister ona mail olarak atın, isterseniz beraber internette dolaşırken rastgele buluvermiş olun. Fakat kesinlikle yüzüğünüzün yanınızda olmasına dikkat edin.

Beraber beyazperdeye gittiniz. Filmden ilkin reklâmlar başladı. Doğal olarak siz evlilik teklifiniz için birkaç saniyeyi kiralamıştınız. “Benimle evlenir misin hayatım? ” Altında sizin adlarınız yazıyor. Yüzük yanınızdaydı değil mi?

Piknikte ya da plajdasınız. Elinizin altında dünyanın en romantik kalemleri var. Minik taşlarla, çiçeklerle ya da deniz kabuklarıyla “Benimle evlenir misin? ” yazaken müstakbel gelininiz mutluluktan uçacaktır. Size “evet” derken yüzüğünüzü parmağına takabilirsiniz. Ne kadar organik ve içten bir sevgi…

Bir düzine kırmızı gül ve içinde “Benimle evlenir misin? ” yazan romantik bir kart… Hem de mum ışığı eşliğinde yenen bir yemeğin sonrasında. Lüfen yüzüğü ihmal etmeyin…

Evinden takip etmiş olduğu hususi mail adresine romantik bir şiir atın. Dizlerinizin üstünde elinizde bir yüzükle çekilmiş en jön fotoğrafınızı ve ek olarak resme montajladığınız “Benimle evlenir misin? “ mesajını da mailinize ilave edin. Mutluluk çığılığını duyunca odaya giriyor ve yüzüğü parmağına takıyorsunuz.

Birlikte tatildesiniz. Otel görevlileri odanızı düzenledikten sonrasında yatağınızın üstüne ya da aynanın önüne sürpriz güzellikler bırakıyordur, değil mi? Derhal bir yolunu bulun ve eşinizle odadan çıktıktan sonrasında bir halde odaya geri dönün. Rahatsız etmeyin yazısını kapının dışına yerleştirdikten sonrasında yüzüğü yatağının üstüne bırakın. Odaya beraber dönmeniz halinde o görkemli anı yakalayabilirsiniz.
Yüzüğünüz hazır mı? Teklif mesajınız da. İkisi beraber küçük kutularında sahibini mi bekliyor yoksa? Ne duruyorsunuz? Kutuyu müstakbel eşinizin kesinlikle göreceğini düşündüğünüz bir yere yerleştirin. Sözgelişi her sabah kesinlikle kahvesini içiyorsa kahve kavanozunun yanına, ya da makyaj malzemelerinin oraya… Gizlice aldığınız anahtarlar yardımıyla, otomobiline bırakmaya ne dersiniz? Haydi bakalım. Saklambaç başlasın. Yüzüğü bulduğunda yanında olacağınız bir zamanı seçmek, o ilk sürpriz anı yaşamak açısından oldukça mühim.

Balonla kent turu ayarlayabilir misiniz? O halde derhal doğru zamanı belirleyin ve şehrin en romantik manzarası eşliğinde, bulutların şahitliğinde evlenme teklifinizi yapın.

Beraber plajdasınız ve siz kaleler yapmak için kumda oynamaya başladınız. Desteğe gelen sevgilinize sakın itiraz etmeyin. Şundan dolayı daha öncesinden belirlediğiniz bu alanda büyük sürpriziniz gömülü. Bir parşömen kâğıdına romantik şiirinizi ve “Benimle evlenir misin? ” teklifinizi yazmış ve bir şişeye kapatmıştınız. Aman yerinizi zekice belirleyin ve dalgaların azizliğine uğramayın. Şişeyi bulamama ihtimalinize karşılık, gene de yüzüğünüzü yanınızda bulundurmanızı tavsiye ederim.
Eğer sabahları radyolu saatle uyanıyor ve devamlı aynı kanalı dinliyorsa işte süper bir fırsat. Kanalla görüşün ve evlenmek istediğinizi sizin yerinize radyo söylesin. Aniden kendine geleceği ve cin benzer biçimde olacağı kati. Doğru zamanda doğru yerde olmak ve yüzüğü parmağına takmak size kalmış.

Eğer sevgiliniz bulmacaları seviyorsa işte size süper bir düşünce: Ona hususi bir bulmaca hazırlayın. Hem de en sevilmiş olduğu cinsten. Bulmacayı çözdükçe ve sonuçlara ulaştıkça çıkan harflerle heyecanı kat be kat artacaktır. Dur bakalım, ne çıkmış: B-E-N-İ-M-L-E E-V-L-E-N-İ-R M-İ-S-İ-N

Eğer sevgiliniz çocuk ruhluysa, çizgi filmleri ve şirin hikâyeleri seviyorsa ona hususi bir hikâye kitabı hazırlayabilirsiniz. İki sempatik oyuncağı çeşitli sahnelerde fotoğraflayın ve sonrasında bilgisayarınızda repliklerini ilave edin. İsimleri, tanışmaları sizinkiyle aynı olsun. Hikâyenin sonunda “Benimle evlenir misin? ” yazıyor. Aynı sizinki benzer biçimde bir yüzük resmi bile var. Bilgisayarınızdan çıkışları aldınız ve bir güzel kitabınızı ciltlediniz. Artık kitabınızı evde hususi aniden armağan etme vakti geldi. Yüzük yanınızdadır ümit ederim.

İkiniz de schuba dalışları yapıyorsanız su altının esrarengiz atmosferini biliyorsunuzdur. Birkaç yakın arkadaşınızla hususi bir dalış turu ayarlayın. Evlilik teklifinizi aşağıdayken hoşunuza giden romantik bir su altı manzarası eşliğinde tahtanıza yazarak müstakbel eşinize izah edebilirsiniz. Başıyla size evet söylediğinde ve dalış bitip tekneye çıktığınızda, gerçek bir pırlanta yüzükle yer değiştirecek olan plastik yüzüğünü parmağına takmaya ne dersiniz? Öpücük ise, ister aşağıda, ister yukarıda… Karar size kalmış.

Hususi bir akşamınızda ona üç tane kırmızı gül armağan edin. Gülleri verirken şunu söylemeyi dikkatsizlik etmeyin: Güllerden biri geçmişimiz için, biri şimdimiz için ve… Üçüncü gülün sapına da yüzüğünüzü bağlayın ve “geleceğimiz için” diyerek teklifinizi yapın.

Doğum gününüz yakın mı? Kendi doğum gününüzde armağanları açarken birden sıkılmış olun ve sevgilinizden hediyelerinizi sizin için açmasını rica edin. Sürpriz paketten yüzüğünüz ve “Benimle evlenir misin? ” yazan şirin kartınız çıksa ne hoş olur, değil mi?

Tekliflerin en romantiği en sona sakladım! İsterseniz benim kocam benzer biçimde de yapabilirsiniz. Beraber iskambil oynarken elinize geçen bir takvimi sevgilinize uzatarak bir tek “Seç!” kabul edebilirsiniz. Bu teklifin ne kadar romantik olduğuna ben senelerdir karar veremedim. Orasını sizlere bırakıyorum…

En romantik evlilik teklifleri sözleri iyi mi olur

Bence şu tv kanallarında meşhur evlendirme proğramlarını sunan hanımlara danışmak en iyisi. :)
Hele bir hanım sunucu var ki, müthiş akıllar veriyor.Evlenmek istiyen adam, bir hışımla kuaföre koşuyor ve saçlarını kırmızıya boyatmak istiyor.Kuaför ilkin akıldan noksanmı diye düşünüyor.Sonrasında beyimizin israrı karşısında saçlarını kırmızıya boyuyor.Saçlar kırmızıya boyandıktan sonrasında o bey, kızın adını haykırarak seni seviyorum diye koşuyor. :alkis:
Bir diğeri; yarı çıplak bağımsızlık caddesinde seni oldukça seviyorum,evlenmek isterim diye bağırarak koşuyor. :alkis:
Bir başkası sensiz yapamam,seni seviyorum diye bağırarak ekip elbise ile denize atlıyor. :alkis:
Ertesi gün proğramın meşhur müdavim hanım ve beyleri,müzik eşliğinde başlıyorlar göbek atıp alkış tutmaya.Sunucu hanımımız da yapmış olduğu bu büyük işin rehavetiyle ağzını yana kaydırarak,  ”ay ayol bak senin için denize atladı.vallahi seviyor” diyerek evlenmeye gelen kızımızı ikna etmeye çalışıyor.yine göbek atmalar ve alkış başlıyor. :alkis:
Bu kültür proğramları devam ettikçe mülakat sırası öteki müşterilere gelecek ve bu sunucu hanım kızımız yeni yeni fikirler üretmeye devam edecek. !!!
İnşallah birgün evlenmek istiyenleri,Galata kulesinden yada Beyazıt kulesinden atlamaya teşvik etmez. :)
Proğram yapımcıları hayatta her şeyin para olmadığını anladığı vakit ,evlenmek istiyenler de televizyonlarda güzel tekliflerin iyi mi bulunduğunu göreceklerdir.

En güzel evlenme teklifleri – romantik, değişik ve orjinal

RADYODAN EVLENME TEKLİFİKız arkadaşınızın her gün belli bir saatte dinlediği bir radyo programı var ise o programın sunucusuyla daha öncesinden konuşup teklifi sizin yerinize dile getirmesini isteyebilirsiniz. O suali sorduktan sonrasında da canlı yayına bağlanarak bir kez de siz kız arkadaşınıza o hususi suali sorabilirsiniz.

DOĞUM GÜNÜ HEDİYESİ

Ona doğum gününde evlenme teklif etmeye ne dersiniz? Tüm sevdiklerinin bulunmuş olduğu bir ortamda bu suali duymak emin olun oldukça hoşuna gidecektir.

AHLAKSIZ TEKLİF

Sevişmenizin en alev ateş anında ona evlenme teklifi edebilirsiniz. Fizyolojik olarak zirveye doğru yavaş yavaş ilerlerken ruhsal olarak da büyük bir doygunluk yaşayacak ve bu anı ömrünün sonuna kadar unutmayacaktır.

SEVGİLİLER GÜNÜ TEKLİFİ

Sevgililer gününde ona çiçek ve çikolata almak yerine ona en büyük armağanı aşkınızı sunmanın en güzel yolu ‘Benimle evlenir misin?’ sorusundan geçiyor. Kız dostunuz bu sorudan sonrasında bu sevgililer gününü asla unutmayacaktır.

SİNEMA EKRANINDAN EVLENME TEKLİFİ

Birlikte romantik bir film izlemeye gittiniz. Film başlamadan ilkin ekranda dev gibi bir yazı beliriyor: ‘Hülya eşim olur musun?’

REKLAM PANOLARI NE GÜNE DURUYOR

Bir düşünün kız dostunuz işten eve dönerken evine en yakın reklam panosunun üstünde şöyleki bir yazıyla karşılaşıyor: ‘Aynur benimle evlenir misin?’

UÇAKTA EVLENME TEKLİFİ

Uçakla beraber bir yere gezi ederken şöyleki bir anons yapıldığını bir bir düşünün: ‘Şu an İstanbul üzerindeyiz ve 5 dakika sonrasında yere ineceğiz. Ayrıca Aslı, Polat seninle evlenmek istiyor’.

KENDİNİZİ VİDEOYA KAYDEDİN

Kamerayı kurup karşısına geçin ve sanki karşınızdaymış benzer biçimde ona olan hislerinizi anlatın. Konuşmanızı ‘benimle evlenir misin?’ sorusuyla bitirmiş olun. Güvenilir olun bu oldukça hoşuna gidecektir.

MARJİNAL BİR EVLENME TEKLİFİ

Kız arkadaşınızla beraber yaptığınız bir spor var ise, mesela beraber dağ tırmanışı yapıyorsanız ya da dalıyorsanız beraber bu sporu yaptığınız vakit evlenme teklifi etmek için uygun bir atmosfer yaratabilirsiniz. Mesela dağın zirvesine ulaştığınızda ona ‘benimle evlen’ kabul edebilirsiniz.

Orjinal ve Değişik En güzel evlenme teklifleri

Seviyorsunuz ve hayatınızı birleştirmenin zamanının geldiğini düşünüyorsunuz. Utanıyorsunuz ve cevabın negatif olacağından korkuyorsunuz. Bunlara karşın evlilik teklifini değişik ve unutulmaz kılmak istiyorsunuz. Siz en iyisi bizim önerilerimizi dikkate alın.

Telefon
Güzel sözler, bir şiir yada müzik eşliğinde aşkınızı telefonda itiraf edip evlenme teklif etmeniz, sizin daha rahat olmanızı elde edecektir. Yüz yüzeyken çekiniyorsanız, sesinizle etkilemenin en güzel yöntemidir.

Mektup
Eskiden telefon, faks benzer biçimde yazışma aletleri kullanılmazken, birbirine uzakta olan kişiler mektup gönderirlerdi. Mektup yazışma çeşitleri içinde klasikleşmiştir. Nostalji yaşamak adına tüm duygularınızı ve evlenme teklifinizi mektup aracılığla iletebilirsiniz. Mektubun en mühim özelliklerinden biride kalıcı olmasıdır. Bakışlar unutulabilir, sözler gök yüzüne uçar fakat yazılar her istediğiniz anda yanınızda olur. Evliliğinizin 20. senesinde bile aynı duyguları mektupla yaşayabilir ve yaşatabilirsiniz.

Balon
Eğer evlenmek istediğiniz kişinin yaşamış olduğu ev yüksek bir katta ise balon tam size gore. Uçan balonlara bağlayacağınız “benimle evlenir misin?” yazılı bir kart gönderin. Isterseniz balona ekleyebileceğiniz çikolata yada gül sevdiğiniz insanı mutlu edecektir. Hazırladığınız uçan balonları uzun bir iple bağlayıp sevdiğiniz kişinin evine kadar uzatın ve onu cama çağırın. Bu sürpriz onu oldukça heyecanlandıracaktır.

Kitap
En kalıcı hatıralar, okundukça yenilene duygular yazılarda gizleniyor. Sevdiğiniz insana duygularınızı anlatacağınız şiirleri, şarkı sözlerini, tecrübe etme yazılarını yada aşk hikayeleri derleyerek kitap haline getirebilirsiniz. Sedece sayfalar dolusu “seni seviyorum” yada “benimle evlenir misin?” yazıphediye edebilir, postayla gönderebilirsiniz. Kitap evlilik teklifi için değişik, unutulmaz ve çarpıcı bir yöntemdir.

Web Sayfası
Ikinizin anılarını, fotoğraflarını içeren, içinde şiirler, hikayeler ve evlenmek istediğinizi duyuru eden bir web sayfası hazırlayabilirsiniz. Yazışma ve teknoloji harikası olan web her mevzuda olduğu benzer biçimde evlilik teklifi için de yanınızda. Web yardımıyla sevginizi ve tüm duygularınızı bir sayfada anlatabilirsiniz.

Lazer Yazılar
Evlenmek istediğinizi, ona olan sevginizi, tüm duygularınız şu demek oluyor ki istediğiniz herşeyi gök yüzüne yıldızların yanına ışık oyunu ile yazabilirsiniz. Lazer yazılar bir azca masraflı olmasına rağmen görsel tesiri ve insan üstünde yarattığı coşku tartışılmazdır. Evlilik teklifinizi lazer yazılarla görsel bir şölene çevirebilirsiniz.

T-shirt
Bu günler de bir şeyler ifade edilmeye çalışıldığında, kullanılan en enteresan araçlardan biri T-shortler oldu. Üstüne evlenmek istediğiniz kişinin yada birlikte olduğunuz bir fotoğrafla beraber “Benimle evlenir misin?” yazısı baskılı bir T-short hazırlatın. Bir tek bir T-short yardımıyla kendinizi umduğunuzdan fazlasıyla ifade edebilirsiniz.

Cd
Teknoloji harikası Cd’lerin içine hazırlayacağınız sürpriz görüntü yada müzikleri yaşam boyu saklayabilirsiniz. Baktıkça hatırlayıp, anılarınızı tazeleyebilirsiniz. Aşk hikayesi özetleyen bir film, filmlerden evlilik tekliflerini montajlayıp ya da anılarınızı hatırlatan müzikleri bir Cd’de toplayıp sevdiğinize armağan edebilirsiniz. Isterseniz kendi görüntünüzü bir kamera ile çekip evlilik teklifinde de bulunabilirsiniz. Değişik ve etkisi altına alan bir biçim olacaktır.

Çiçekler
Her çiçek bir anlamdır. Çiçeklerle sevginizi, aşkınızı ve tüm duygularınız konuşmadan da anlatabilirsiniz. Evlilik teklifinde bulunacağınız kişiye göndereceğiniz bir buket gül ve iliştirilmiş “Benimle evlenir misin?” yzılı bir kartla teklifinizi gerçekleştirebilirsiniz. Çiçeklerin anlamları için tıklayın.

Kaset
Müzik Cd’leri yaşamımıza girmeden once kasetler vardı. Vefakar müzik kasetleri hala hayatımızda. Evlenmek istediğiniz kişiye sevilmiş olduğu şarkıları, şarkılarınızı hatta kendi sesinizle evlilik teklifinizi bile kayıt edebilirsiniz. Melodiler insanı romantizme götürür. Evlilik teklifinizi melodilere yansıtıp sevdiğiniz etkileyebilirsiniz.

Radyo
Radyo programlarında canlı yayında sevdiğiniz kişiye evlenmek istediğinizi duyuru edebilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyi arayın ve hangi radyo programından seslenecekseniz frekansını açıklayın. Radyo kanalına faks yada telefonla ulaşıp, ona olan sevginizi ve evlenmek istediğinizi tüm radyo dinleyicilerin huzurunda duyuru edin. Bu teklifin etkili olacağından güvenli olabilirsiniz.

Alevden Yazılar
Gece gideceğiniz bir kumsala alevden yazılar yazmanız, alev ateş bir evlenme teklifini yaratacaktır. Alevden hazırlayacağınız yazılarla ona olan sevginizi ve evlenmek istediğinizi görsel bir şölenle anlatabilirsiniz. Alevden yazılar sevdiğiniz kişiyi heyecanlandıracaktır. Unutulmaz bir gece için güzel bir yöntem olacaktır.

Tv Programları
Tv programlarına faks yada telefon kanalıyla katılıp tüm izleyicilerin şahitliğinde evlenme teklifi edebilirsiniz. Doğal olarak ki evlenmek istediğiniz kişiye hangi programı izlemesi icap ettiğini söylemelisiniz. Bir tek müzik yayını icra eden tv kanallarına ulaşıp istediğiniz bir şarkı eşliğinde de evlenme teklifi edebilirsiniz. Sevdiğiniz şahıs televizyonda kendi adını duyunca şaşıracaktır. Evlilik teklifiniz unutulmaz anlamış olur yaşatacaktır.

En Güzel Evlilik Evlenme Teklifi Sözleri

Evlilik evlenme teklifi sözleri sayfamızda evlilik teklifi yaparken sevgiliye söyleyeceğiniz sözleri burada bulabilirsiniz. Buyrun evlilik teklifi sözleri;
Milliyet gazetesinde evlilik teklifi hakkında bir yazı okumuştum ve orada evlilik teklifi ile ilgili oldukça güzel sözler sözler vardı. Sevgilinize evlenme teklifi iyi mi yapacağım diye düşünüyorsanız bu sözler işine yarayacaktır.

1. Klasik yoldan teklif edin. Dizlerinizin üstüne çökün gözlerinin içine bakarak teklifinizi yapın.

2. Garsondan yüzüğü içine koyduğunuz bir dilim pastayı isteyin. (Aman yutmasın).

3. Onu tiyatroya götürün ve tiyatro müdüründen yardım isteyin. Perde kapandıktan sonrasında sizin için evlenme teklifini oyunculardan birisi sahneden yapsın.

4. Bir öğlen bir demet çiçek ile işyerinde karşısına dikilin ve teklifinizi yapın.

5. Tebeşirle kapısının karşısına yada yere “Benimle evlenir misin?” yazın. (Fakat kimsenin duvarına, evine zarar vermeyecekseniz.)

6. Bir radyo istasyonu ile anlaşıp beraberken radyodan teklifinizi yapmış olup ona bir şarkı çaldırın.

7. Ailenizi ve arkadaşlarınızı çağırıp onların yanında teklif edin.

8. Aileniz ve arkadaşlarınızla birden onun evine gidip kapısının önünde teklif edin.

9. Bir kasede aşkınızı kaydedin ve teklifinizi sonuna ilave edin.

10. Beraber çekilen fotoğraflarınız ve anılarınızla bir internet sayfası oluşturun ve siteye girişte teklifiniz yer alsın.

11. Kutu içinde kutu, bir sürü kutu ayarlayın en sonuncuya teklifinizi koyun.

12. Devasa bir koli bulup altını çıkarıp içine girin ve ona koli gelmiş benzer biçimde yapılmasını sağlayın. Vardığında sürpriz yaparak kutudan çıkın.

13. Haftasonu sakin bir yere gidin ve teklifinizi yapın.

14. Sabah kahvaltısını hazırlayıp bir gül ile yatağa götürün ve teklifinizi yapın.

15. İnce şeyler sevmeme derseniz chat yaparken yada email ile teklif yapabilirsiniz.

16. Romantik bir yiyecek ortamında ve mum’a teklifinizi yazılı olarak iliştirin.

17. Banyo aynasına buhara teklifinizi yazın.

18. Onu ilk tanıştığınız yere çağrı edin ve teklifinizi yapın.

19. Üstünde benimle evlenir misin yazan pasta yaptırın.

20. Devamlı okumuş olduğu derginin, kitabın, gazetenin içine teklifinizi yazarak koyun.

21. Kolye, künye, saat alıp içine ”benimle evlenir misin?” yazdırabilirsiniz.

22. Bir bardak şarabın içine yüzüğü koyup teklifinizi yapabilirsiniz.

23. Onun oldukça sevilmiş olduğu, fanatik olduğu birine mümkünse bir sanatçı vb. şahıs aracılığı ile teklifinizi yapabilirsiniz.

24. Kolunuza geçici dövme ile “benimle evlenir misin?” yazdırabilirsiniz.

25. Kar var ise kardan adam yapmış olup eline bir tabelaya “benimle evlenir misin?” yazabilirsiniz.

26. 3 balon gönderin. Üzerlkerinde “Benimle evlenir misin? yazsın.

27. Çaktırmadan bir şişeye evlenme teklifiniz yazın ve denizde talih eseri bulmuş benzer biçimde yapın ve bırakın o açsın..

28. Bir minik tayyare kiralayın ve arkasında benimle evlenir misin bayrağını dalgalandırsın.

29. Fosforlu duvar süslerinden evin duvarına “Benimle evlenir misin?” yazın ve gece ansızın ışıkları söndürün.

30. Evin içinde değişik notlar bırakın. Her not ile öteki mesajı bulsun ve en sonunda teklifinizi heralde.

31. Kadıköy’deki balona bindirin ve orada teklif edin.

Romantik Evlenme teklifi mesajlarına devam edelim;
1 Kendi yalnızlığımı kucakladım, başka birini bir kalkan benzer biçimde görmeden yalnızlığa. Kimsenin beni seyretmesine gereksinim duymadan süzüldüm semalarda yalnız bir kartal benzer biçimde. Ta ki seni görene dek. Salt sevip kabullenerek benimle uzun soluklu bir yürüyüşe var mısın?

2 Bir ihtimal seçimdir, bir ihtimal değil. Bir ihtimal doğaçlamadır, bir ihtimal rüya. Kurnazlıktır bir ihtimal. Kim bilir hesaptır, koşulların denkliğidir, ihtiyaçtır. Zorunluluktur, zorladır. İstemli hırs, ekonomik yaklaşımdır kim bilir kim bilir kim iyi mi kurar. Ben seni ruhuma, aklıma, bedenime üç eğer olmazsa olmazla isterim. Benimle evlenir misin?

3 Kelebeklerin ömrü bigün. Sana hayatımın sorusunu sorarken kelebekler uçurmak istemiştim. Şimdi kargaları uçuracağım yadırgama sakın. 400 yüz yıl yaşayabiliyorlarmış şu sebeple. Benimle evlenip katlanabilir misin bana çooook uzun seneler?

4 İster güneyden gelen karayel, ister kuzeyden gelen poyraz ol, dilersen beni tümden ıslatan sağanaklar ol,güneşinle yanıp, serinliğine bırakayım kendimi, denizinde. Ümit ol bana, her şey oldukça güzel olacak de.Sımsıkı sar üşütmem seni de, çocuklarımız olacak bizlere benzeyecekler de. Evlen benimle.

5 Gözlerinde ki bana bakış, gülümsemende ki iyimserlik, huylarında ki yumuşaklık, burnunda ki kararlılık, doğruda ki inatçılık ve vücudunda ki sımsıcaklık yeter bana. Öylece gel , kendince. Evlenir misin benimle.

6 Yaşam denen şey aslına bakarsan akıp gidiyor hepimiz payına düşenleri sırtlarken. Mutluluklar kadar sıkıntılarda iz bırakmadan yitip gidiveriyor. Anlam kazanmıyor geçen şeyler paylaşılmış anlardan anılara dönüşmedikçe. Ortak bir hafızamız, geçmişimiz, anılarımız, bölüşüp çoğaltacağımız geleceğimiz de olsun isterim artık. Senin dahil olmadığın akıp giden bir zamana da tahammül edemiyorum artık. Benimle evlenir misin aşkım.

7 Bir yuvamız olsun artık. Bizlere dair, bizi özetleyen, bizle dolu. Evimiz derken içimizin hoplayacağı, her şeyi uzaklaştırırken bizi yakınlaştıracak duvarları, pencereleri, odaları, bizle dolu kokusuyla evimiz olsun. İçinde sen olsun, ben olsun, sevgi olsun.

8 Sana anlatıyorum ya bana dair şeyleri, yüzümü de saklamıyorum hüznümü de, sende o şekilde. Sonrasında vakit tükeniyor ayrı yönlere gidiyoruz.Sanki bir kolum bir ayağım orada kalmış benzer biçimde, dengem yitmiş benzer biçimde oluyorum. Ben bu şekilde tek başına dönüşler, ayrı yürüyüşler, tek yastıklı yataklarda sensiz uykular istemiyorum artık. Yastığınla, sıcağınla, rüyalarınla gelir misin bana.

9 Saatler benzer biçimde, tıkır tıkır işlerken, ben beş olsam sen yirmibeş geçiyor ol, ben üç olsam sen çeyrek geçiyor ol, altı olsam, buçuk, iki olsam on geçe, dört olsam yirmi geçe, oniki olsam sende tam üstümde benle oniki ol , ne bir dakika ileri ne bir dakika geri hep eşit hep birlik ol isterim. Zamanı birlikte tutalım gel hadi.

10 Ben başka sularda yüzemeyen, beslenemeyen, bir tek senin akvaryumunda yaşamaya zorunlu duyarlı bir balık olmuşum. Dertlenmiyorum aksine halinden memnun, bu yaşamaya muhtaçlık cezbediyor beni. Yaşlanıp ölene kadar, balık benzer biçimde yüzmeyi unutana kadar kalmak isterim sularında. Gel evet de bırakma sakın beni.

11 Engelli koşan atletler benzer biçimde, koştum, atladım, aştım tüm engelleri. Şimdi önümde bir tane kaldı. Eğer onu da geçebilirsem, mutlu bitkin fakat gönlünün şampiyonu olmak isterim. Benimle evlenir misin?

12 Rüyalarımdan gerçeğime, karanlıktan ışığa geçişime, gündüzden geceme, dünümden yarınıma ortak, sesime, nefesime, sensiz aciz bedenime destek, ruhuma, kalbime, beynime eş ol isterim. Gelip hep benimle ol isterim.

13 Seninle güldüm, seninle ağladım ben. Yaşamı sende bulup sende doğdum ben. Hiçbir şey tadımlık, bir anlık, bir adım sonrası yalnızlık olsun istemiyorum. Tüm aşkım, tüm varlığımla sorsam sana; benimle evlenir misin.

14 Güzelliğin ruhunun aydınlığından ,uyumun güzelliğinden,bana getirdiğin seviye uyumundan, kalbimdeki sulh düzeninden, içimdeki his bütününden; aşkınla, sevginle gel gel de tamamlansın bu gövde.

15 Geriye dönerek baktığımızda; bir tek anlamış olur, anılar olmasın anlatacak. Paylaştığımız yaşam, beraber yaşanmışlık, birlikte yaşlanmaya adanmışlık olsun. Bir ömre sığacak tüm anlamış olur için benimle evlenir misin?

16 Hep beni sana getirecek yollar, senle bana açılacak kapılar, kokunla dolu odalar, seni bende uyutacak yataklar isterim. Her şeyden çokta senle anlam gören sıcacık bir yuva isterim. Benimle evlenir misin sevgilim?

17 Senin yerin başımın üstü, kalbimin odaları; fakat sen misafirim değil ruhumun ortağı, bir başınalıkla savaşımın kahramanı. Yüz akım, gururum, aşkım, anlamım gel tekrar gitme bu kalbimdeki federe cumhuriyetinden, mülkiyeti artık sana ilişkin bedenden.

18 Tüm hayretlerimin, hayranlıklarımın ünlem işareti oldun ilkin, sonrasında sana ilişkin senle bana gelenleri özenle biriktirirken aralarına koyduğum virgül, senden ilkin senden sonrasında derken üç nokta, bizli anları içinde saklayan ayraç ve senli cümlemde son noktam oldun. Şimdi bizli anların sonsuza dek bitmeyeceğini özetleyen nokta noktalarım ol sonsuz ol isterim.

19 Beceriksizin biriyim ben. Ne sana olan hislerimi anlatacak bir bestem, ne güzelliğini betimleyecek bir tablom nede mısraları senle akan bir şiirim var. Fakat umudum, senle başlamış olan bir hikayem ve bana katılırsan mutlu sonla bitebilecek uzun soluklu bir romanım var.

20 Göğe doğru usul usul fakat korkusuzca yükselen bir uçurtma yaptım aşkımızdan, bulutlarda bir taht salıncağı kurdum sağlamlığı bir yanında sen bir yanında ben olan iplerden, kendi evrenini seyretsin, kendine yetsin, emin ve kuvvetli olsun istedim. Aşkımız ebediyen sürsün istedim. Bahtım ol, eşim ol, sol yanım ol istedim.

21 Bir fotoğraf çerçevesi isterim, altın, gümüş filan olmasa da etrafı. Biliyorum ki dünyanın en kıymetlisi en paha biçilemezi dolduracak içini. İster elele, ister sarmaş dolaş bana yaşamımın en güzel anını en güzel pozunu verir misin benimle bir çerçeve içine girer misin aşkım?

22 Hep senle dolu, benim aşkımla deli, ümitlerimle, hayallerimle bezeli, hem hisli hem içli hem oldukça kuvvetli dünyamı senli kılar mısın? Elimi sımsıkı meblağ mısın sevdiceğim?

Evlilik Teklifi Şekilleri;
Telefon
Güzel sözler, bir şiir yada müzik eşliğinde aşkınızı telefonda itiraf edip evlenme teklif etmeniz, sizin daha rahat olmanızı elde edecektir. Yüz yüzeyken çekiniyorsanız, sesinizle etkilemenin en güzel yöntemidir.

Mektup
Eskiden telefon, faks benzer biçimde yazışma aletleri kullanılmazken, birbirine uzakta olan kişiler mektup gönderirlerdi. Mektup yazışma çeşitleri içinde klasikleşmiştir. Nostalji yaşamak adına tüm duygularınızı ve evlenme teklifinizi mektup aracılığla iletebilirsiniz. Mektubun en mühim özelliklerinden biride kalıcı olmasıdır. Bakışlar unutulabilir, sözler gök yüzüne uçar fakat yazılar her istediğiniz anda yanınızda olur. Evliliğinizin 20. senesinde bile aynı duyguları mektupla yaşayabilir ve yaşatabilirsiniz.

Balon
Eğer evlenmek istediğiniz kişinin yaşamış olduğu ev yüksek bir katta ise balon tam size gore. Uçan balonlara bağlayacağınız “benimle evlenir misin?” yazılı bir kart gönderin. Isterseniz balona ekleyebileceğiniz çikolata yada gül sevdiğiniz insanı mutlu edecektir. Hazırladığınız uçan balonları uzun bir iple bağlayıp sevdiğiniz kişinin evine kadar uzatın ve onu cama çağırın. Bu sürpriz onu oldukça heyecanlandıracaktır.

Kitap
En kalıcı hatıralar, okundukça yenilene duygular yazılarda gizleniyor. Sevdiğiniz insana duygularınızı anlatacağınız şiirleri, şarkı sözlerini, tecrübe etme yazılarını yada aşk hikayeleri derleyerek kitap haline getirebilirsiniz. Sedece sayfalar dolusu “seni seviyorum” yada “benimle evlenir misin?” yazıp armağan edebilir, postayla gönderebilirsiniz. Kitap evlilik teklifi için değişik, unutulmaz ve çarpıcı bir yöntemdir.

Web Sayfası
Ikinizin anılarını, fotoğraflarını içeren, içinde şiirler, hikayeler ve evlenmek istediğinizi duyuru eden bir web sayfası hazırlayabilirsiniz. Yazışma ve teknoloji harikası olan web her mevzuda olduğu benzer biçimde evlilik teklifi için de yanınızda. Web yardımıyla sevginizi ve tüm duygularınızı bir sayfada anlatabilirsiniz.

Lazer Yazılar
Evlenmek istediğinizi, ona olan sevginizi, tüm duygularınız şu demek oluyor ki istediğiniz herşeyi gök yüzüne yıldızların yanına ışık oyunu ile yazabilirsiniz. Lazer yazılar bir azca masraflı olmasına rağmen görsel tesiri ve insan üstünde yarattığı coşku tartışılmazdır. Evlilik teklifinizi lazer yazılarla görsel bir şölene çevirebilirsiniz.

T-shirt
Bu günler de bir şeyler ifade edilmeye çalışıldığında, kullanılan en enteresan araçlardan biri T-shortler oldu. Üstüne evlenmek istediğiniz kişinin yada birlikte olduğunuz bir fotoğrafla beraber “Benimle evlenir misin?” yazısı baskılı bir T-short hazırlatın. Bir tek bir T-short yardımıyla kendinizi umduğunuzdan fazlasıyla ifade edebilirsiniz.

Cd
Teknoloji harikası Cd’lerin içine hazırlayacağınız sürpriz görüntü yada müzikleri yaşam boyu saklayabilirsiniz. Baktıkça hatırlayıp, anılarınızı tazeleyebilirsiniz. Aşk hikayesi özetleyen bir film, filmlerden evlilik tekliflerini montajlayıp ya da anılarınızı hatırlatan müzikleri bir Cd’de toplayıp sevdiğinize armağan edebilirsiniz. Isterseniz kendi görüntünüzü bir kamera ile çekip evlilik teklifinde de bulunabilirsiniz. Değişik ve etkisi altına alan bir biçim olacaktır.

Çiçekler
Her çiçek bir anlamdır. Çiçeklerle sevginizi, aşkınızı ve tüm duygularınız konuşmadan da anlatabilirsiniz. Evlilik teklifinde bulunacağınız kişiye göndereceğiniz bir buket gül ve iliştirilmiş “Benimle evlenir misin?” yzılı bir kartla teklifinizi gerçekleştirebilirsiniz. Çiçeklerin anlamları için tıklayın.

Kaset
Müzik Cd’leri yaşamımıza girmeden once kasetler vardı. Vefakar müzik kasetleri hala hayatımızda. Evlenmek istediğiniz kişiye sevilmiş olduğu şarkıları, şarkılarınızı hatta kendi sesinizle evlilik teklifinizi bile kayıt edebilirsiniz. Melodiler insanı romantizme götürür. Evlilik teklifinizi melodilere yansıtıp sevdiğiniz etkileyebilirsiniz.

Radyo
Radyo programlarında canlı yayında sevdiğiniz kişiye evlenmek istediğinizi duyuru edebilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyi arayın ve hangi radyo programından seslenecekseniz frekansını açıklayın. Radyo kanalına faks yada telefonla ulaşıp, ona olan sevginizi ve evlenmek istediğinizi tüm radyo dinleyicilerin huzurunda duyuru edin. Bu teklifin etkili olacağından güvenli olabilirsiniz.

Alevden Yazılar
Gece gideceğiniz bir kumsala alevden yazılar yazmanız, alev ateş bir evlenme teklifini yaratacaktır. Alevden hazırlayacağınız yazılarla ona olan sevginizi ve evlenmek istediğinizi görsel bir şölenle anlatabilirsiniz. Alevden yazılar sevdiğiniz kişiyi heyecanlandıracaktır. Unutulmaz bir gece için güzel bir yöntem olacaktır.

Tv Programları
Tv programlarına faks yada telefon kanalıyla katılıp tüm izleyicilerin şahitliğinde evlenme teklifi edebilirsiniz. Doğal olarak ki evlenmek istediğiniz kişiye hangi programı izlemesi icap ettiğini söylemelisiniz. Bir tek müzik yayını icra eden tv kanallarına ulaşıp istediğiniz bir şarkı eşliğinde de evlenme teklifi edebilirsiniz. Sevdiğiniz şahıs televizyonda kendi adını duyunca şaşıracaktır. Evlilik teklifiniz unutulmaz anlamış olur yaşatacaktır.

Billboard – Bez Poster
Otomobillerle, yürüyerek, sokaklarda devamlı yanlarından bakmadan geçemediğimiz reklam araçları evlilik teklifiniz için değişik bir alternatif olabilir. Istediğiniz yerde billboard yada bez poster kiralayabilirsiniz. Evlilik teklifiniz için kiralayacağınız bu reklam araçlarını sizing için hususi hazırlanmış dizaynıyla sevdiğinize ulaştırın. Aşk – ı duyuru edin.

Zeplin – Tayyare
Bir azca masraflı olsada zeplin yada tayyare evlilik teklifiniz için değişik bir yöntem olacaktır. Kiralayacağınız zeplin yada uçakla bir seyahat yapabilir ve bu seyahat esnasında evlenme teklifinizi gerçekleştirebilirsiniz. Başka bir yöntemle zaplin yada uçağın arkasına bez poster eklettirin ve üstüne “Benimle evlenir misin?” yazdırıp semalarda seyredip yanıtını bekleyin. Sevdiğiniz ve evlenmek istediğiniz kişiyi bu yöntemle etkileyeceğiniz kati. Evlilik teklifiniz anılarınızda unutulmazların yerini alacak.

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN ve IZLESIN.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE