Soğuk Algınlığı Şikayetiyle Gittiği Hastanede, Kolları ve Bacakları Kesildi

Galler’de yaşayan 46 yaşındaki Chris Garlick, hastalanınca soğuk aldığını düşünüp hastaneye gitti. Sepsis tanısı konulmuş olan Garlick’in kolları ve bacakları kesildi.

Galler’de yaşayan 46 yaşındaki üç çocuk babası Chris Garlick, hastalanınca soğuk aldığını düşünüp hastaneye gitti. Muayene sonucunda sepsis tanısı konulmuş olan Garlick’in, kolları ve bacakları kesildi.

SOĞUK ALGINLIĞI ŞİKAYETİYLE HASTANEYE GİTTİ

41 yaşındaki eşi Karaan ile birlikte bir Kayropraktik kliniği işleten Chirs’in Temmuz ayında soğuk algınlığına benzeyen şikayetleri başladı. Yedi gün süresince durumu ağırlaştı ve yataktan çıkmamaya başladı. Eşinin sıhhat ekiplerini arayıp şikayetlerini bildirmesi üstüne derhal bir ambulans eve gelip Chris’is hastaneye götürdü. Chris, kaldırıldığı hastanede derhal yoğun bakıma alındı ve yaşam destek ünitesine bağlandı.

SEPSİS TEŞHİSİ KONULDU

Vücudunda oluşan sepsis, Chris’in organlarına ve dokusuna zarar verdi. Karaciğerininde çalışmamaya başlaması üstüne vücudunda kanamalar başladı.

ELLERİ VE AYAKLARI KESİLDİ

Cerrahların yapmış olduğu tetkikten sonrasında Chris’in ellerinin ve ayaklarının kesilmesine karar verildi. Kızının doğum günü olan 30 Ağustos tarihinde ameliyata alınan Chris’in el ve ayakları kesildi. Chris, yapmış olduğu açıklamada yaşamını kurtaran doktorlara teşekkür etti.

 

 

 

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE