Evlenme Teklifini Reddeden Sınıf Arkadaşını Yakarak Öldürdü

Hindistan’da 22 yaşındaki genç kız, evlilik teklifini reddettiği derslik arkadaşı tarafınca üzerine benzin dökülerek yakıldı. Yaşamını kaybeden kızın anası ve kardeşi ise ağır yaralandı.

Hindistan’da 22 yaşındaki mühendislik talebesi Induja Mugam, kendisini bir ay süresince gizliden takip eden ve adı Akash olarak açıklanan 22 yaşındaki eski derslik arkadaşının evlenme teklifini kabul etmedi.

KAPIYI AÇMAK İSTEMEDİ ANCAK KAPIDAKİ ISRARCIYDI

Pazartesi günü akşam saat dokuz sularında Akash, evlenme teklifini kabul etmeyen Induja Mugam’nın evine gidip kapıyı çaldı. Evde 44 yaşındaki anası Renuka ve 21 yaşındaki kız kardeşi Nivedha ile evde bulunan Induja, geç olduğundan kapıyı açmadı. Fakat Akash kapının önünde kalıp konuşmak istediğini söylemiş oldu.

KIZIN ÜSTÜNE BENZİN DÖKÜP ATEŞLEDİ

Induja, Akash’in ısrarlarına dayanamayıp kapıyı açınca Akash içinde benzin bulunan bidonu Indujan’nın üstüne döküp çakmağı ateşledi. Induja’nın çığlıkları üstüne anası ve kız kardeşi yardımına koştular.

GENÇ KIZ ÖLDÜ, ANNESİ İLE KIZ KARDEŞİ YARALANDI

Induja, anası ve kız kardeşi çığlıkları duyan komşulaır tarafınca hastaneye kaldırıldı. Hastanede Indıja yaşamını kaybederken anne ve kız kardeşinin vucudunda ağır yaralar oluştu. Tabip Ashig, annenin durmunun eleştiri bulunduğunu söylemiş oldu.

Vakadan sonrasında polis tarafınca tutuklanan Akash, adam öldürme ve yaralama suçlarından yargılanacak.

 

 

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE