Sahibinden Satılık Doğan 50 Bin liraya satıldı

Sahibinden Satılık Doğan 50 Bin liraya satıldı. Elazığ’ın Maden ilçesinde web üstünden satışa çıkarılan ve 9 bin kilometrede olan 2002 model Doğan marka otomobil, 50 bin liraya satıldı.

Sahibinden Satılık Doğan 50 Bin liraya satıldı. Elazığ’ın Maden ilçesinde tüm parçaları orijinal olan Doğan marka 2002 model otomobil, 50 bin liraya satıldı.

TARBZONLU İŞ ADAMI SATIN ALDI

Maden ilçesinde yaşayan İlker Çağıran, lastiklerinin bile yapınak çıkışlı bulunduğunu söylediği 2002 model Doğan marka otomobilini satışa çıkardı. İnternet üstünden 2’nci el vasıta satış sitesine duyuru veren Çağıran, otomobilinin fiyatını ise 50 bin lira olarak belirledi. Otomobili, adını açıklamak istemeyen Trabzonlu bir işadamı 50 bin liraya satın aldı.

2 YIL GARAJDA MUHAFAZA ETTİ

İlker Çağıran, ortalama 2 yıl ilkin almış olduğu, kapalı garajda muhafaza etmiş olduğu otomobille bir tek 28 kilometre yol kat ettiğini belirtti. Aracının lastiklerine varıncaya kadar, yapınak çıkışlı bulunduğunun altını çizen Çağıran, “Aracımız internette 1 milyona varan izlenim görmüş oldu. Aracımı, adını vermek isteyemeyen Trabzonlu bir işadamına sattım. Kendisi 2 dost gönderdi.

“İLK MOTOR YAĞINI BİLE BEN DEĞİŞTİRDİM”

Çekici vasıtasıyla aracımız Trabzon’a gidecek. İnşallah alan şahıs, bizim benzer biçimde aracımızı muhafaza eder. Bu vasıta 15 yıl sonunda 9 binli kilometrede. Araca fabrikanın koymuş olduğu ilk motor yağını bile ben değiştirdim. Fabrikadan çıkan araçlar, 10 binde bir motor yağı değişmiş olur. Şu an aracın 20 bine kadar motor yağı değişmeyecek.

9 BİN KİLOMETREDE

Sadece alan şahıs de kilometre yapmaması için aracı çekici ile Trabzon’a götürecek. Bunun sebebi de aracın 10 bin kilometreyi varmaması için. Şu anda vasıta 9 bin 131 kilometrededir” dedi. İşadamı tarafınca gönderilen Ferdi Öztürk, aracı çekici ile Trabzon’a götüreceğini belirterek, satışın her iki taraf için hayırlı olması dileğinde bulunmuş oldu.

 

 

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE