oğlak erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır

Oğlak burçu ve cinsellik

OĞLAK KADINI

Oğlak hanımının tutkuları iflah olmaz derecede düzenlidir. Tutkuludur. Duygularının açığa çıkmasına izin vermesi için, onu ikna etmeniz gerekebilir. Aşka tedbirle yaklaşmaktan vazgeçmediği sürece, isteklerini tam olarak gerçekleştiremeyecektir. Öteki bir deyişle, o denli tedbirlidir ki tedbirliliği mevzusunda önlem alması gerekebilir.

Mesafeliliği, kendinden daha güvenilir olduğu gün sona erecektir, ve doğal sizden de. Sevilmeyi ister. Aklı havalarda gezinmez. Ayakları oldukca fazla yere basar. Sevişmede de atılgan olmayacaktır. Erkekler için yeterince güçlüdür, fakat kendini hep denetim altında meblağ. Güç, denetim ve para onu cinsel açıdan tahrik eder. Varlıklı iş adamı karizması olan erkeklerden hoşlanır. Son aşama lüks restoranlarda en pahalı şarapları içmek onun için dayanılmaz seksi bir şeydir. Arada bir hesabı kendi önüne alıp güç göstermeye bayılır.

Bir adamın hayranlığını kazanmak, onu peşinden sürüklemek için her şeyi vardır, sadece kendisine asla tamamen haiz oldurtmaz. Sizin ne istediğinizi bilir, fakat siz onun ne düşündüğünden asla güvenilir olamazsınız. Oğlak bayanı telefon numarası asla unutulmayanlardandır. Bu hanım, aşık olmaktan korkar; bu sebeple bunun gerçek olduğundan güvenilir olmak ister. Esas olarak, kendini güvenlikte ve korunmada hissetmeye ihtiyacı vardır. Kendini bir sevgiliye teslim ettiğinde, tekrar sevgisinden vazgeçmeyeceğe benzer. Ya hep ya asla diyen kadınlardandır. İnanılmaz seviyede sadıktır.

OĞLAK ERKEĞİ

İyi geceler dileyip kapıyı kapatacağınız an, ayağını kapının arkasına koyacaktır. Hayır’ı yanıt olarak kabul etmez. Direnci tükenene dek denemekten vazgeçmeyecektir. Tutkulu ve epey sex meraklısı bir adam olarak reddedilmekten nefret eder. Bir hanımdan gelen hiçbir sinyali kaçırmaz. Onunla yatağa gitmeyi geciktirmek için makul bir nedeniniz var ise, bunu anlayacaktır. Gerektiğinde sabırlı olabilir.

En temel ihtiyacı ondan hoşlandığınızdan güvenilir olmaktır. Fazla şey ister, bu sebeple ona teslim olmanızı arzulamaktadır. Egosuna yeterince cesaret verin. Onu istediğiniz sürece, size oldukca sıkı bağlarla bağlanacaktır. Bu adam, ciddi, itimat verici hatta kendinden büyük kadınlardan hoşlanır. Yanında gururla taşıyabileceği, eşli gidilen yemeklerde artı puan toplayabileceği, nerede ne söylemesi icap ettiğini bilen bayanlar onu cinsel açıdan tahrik eder.

Eğer sizi muhteşem buluyorsa bunu kesinlikle size belirtir. Onun olmazsa olmaz biri olmasının sebeplerinden biri de budur. Siz de kendinizi olmazsa olmaz hissedersiniz. Enerjisini gösterebileceği fanteziler kurar. Partnerini yatağa bağlamak ya da ofiste masanın üstünde sevişmek benzer biçimde düşünceler onu tahrik eder.

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN ve IZLESIN.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE