Kalçasında 40 Yıldır Büyüyen Tümör, Bangladeşli Köylünün Hayatını Zehir Ediyor

Bangladeş’te 53 yaşındaki köylü, kalçasında 40 senedir büyüyen ve ağırlığı 40 kiloyu gören tümör sebebiyle yürüyemez hale geldi.

Bangladeş’li 53 yaşındaki Haroon Patwari, baldırında oluşan ve ve zaman içinde 40 kilo ağırlığa ulaşan tümör yüzünden kırk senedir yürüyemiyor.

ÇOCUKLAR KORKUP KAÇIYOR

Yaşamının büyük bir bölümünü vücudunda oluşan tümorlerle savaşım etmek ile geçiren adamı çocuklar gördükleri süre korkup kaçıyorlar. Yürüyemeyen ve kendi başına ayakta duramadağı için çalışamayan adam, yaşamını 49 yaşındaki eşi Jaytun Nisa ve öteki iki çocuğunun yardımı ile sürdürüyor.

AYAĞINI HAREKET ETTİREMİYOR

Ayağında ilk olarak dokuz yaşlarında iken tümor çıkmaya başlamış olan Haroon, tümör yüzünden ayağının oldukça ağırlaştığını ve bu yüzde ayağını hareket ettiremediğini, oturmuş olduğu süre ise başkalarının yardımı ile ayağını düzelttiğini söylemiş oldu.

Kocasının 33 senedir bu hastalık ile mücadale ettiğini söyleyen Haroon’un eşi, kocasını bu şekilde görmenin ve evlatların kendisini görünce kaçmalarının kendilerini oldukça üzdüğünü söylemiş oldu.

 

 

 

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE