11 Yaşındaki Erkek Öğrencisi ile İlişkiye Giren Öğretmenden Pişkin Müdafa: Depresyondaydı!

ABD’de 11 yaşındaki adam talebesi ile ilişkiye giren öğretmenin savunması pes dedirtti. 25 yaşındaki öğretmen, öğrencisinin depresyonda bulunduğunu ve onu mutlu etmek için ilişkiye girdiğini söylemiş oldu.

ABD’da bir okulda sıradışı bir olay yaşandı.

DEPRESYONDAN ÇIKARMAK İÇİN ÖĞRENCİSİ İLE İLİŞKİYE GİRDİ

11 yaşındaki öğrencisinin depresyonda bulunduğunu ve öğrencisini mutlu etmek için onunla ilişkiye giren 25 yaşındaki ilköğretim öğretmeni Katherina Gonzalez, beş yıl hapis cezası aldı. Öğretmen 13 yaşından ufak bir talebe ile ilişkiye girmek suçundan Mart ayında tutuklanmıştı.

MAHKEME HUZURUNDA ÖZÜR DİLEMİŞTİ

Ondan sonra Ağustos ayında tutuksuz yargılanan öğretmen, mahkemede tedavi gördüğünü söyleyip gözyaşları içinde özür diledi.

TACİZCİ ÖĞRETMEN BİR SÜRE ÖNCE TECAVÜZE UĞRAMIŞ

Öğretmen kısa bir süre ilkin sınıfta tecavüze uğradığını ve bu yüzden tedavi gördüğünü söylemiş oldu. Mahkeme hakimi, öğretmenin öğrenciyi rahatsızlık etmiş olduğu ve tam ilişkiye girmemesine karşın başkalarının aynı suçu işlememesi için öğretmene ceza verdiklerini söylemiş oldu.

SORUŞTURMAYA GÖRE İLİŞKİ DEĞİL TACİZ YAŞANDI

Dedektiflerin yapmış olduğu soruşturmada, öğretmenin öğrencisini otomobiline ve evine almış olduğu talebesi ile tam ilişkiye girmediklerini yalnız birbirlerinin hususi yerlerine elledikleri tespit edildi.

 

 

 

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE