Talihsiz Bebek Bir An Önce Tedavi Edilemezse Ölecek

Hemen hemen 8 günlük Filipinli kız evladı, gözündeki ufak bir lekenin büyüyüp tüm suratını kaplaması sebebiyle yaşamla ölüm içinde bir cenk veriyor.

Filipinler’de doğan ve hemen hemen sekiz günlük olan Angelica Hail Heachanova adlı kız evladı, sebebi bilinmeyen bir hastalık ile karşı karşıya. Bebeği görenler hem şaşırıyor hem de manzaradan dolayı gözyaşlarını tutamıyor.

UFACIK BİR LEKE OLARAK BAŞLAMIŞ

Doğduktan sonrasında gözünde ufak kırmızı bir kir olduğu görülen bebeğin ailesi, başta durumu önemsememiş. Bir sivilce boyutundaki sebebi bilinmeyen bu ufak nokta, zaman içinde büyüyerek Angelica’nın kafasından büyük bir hale gelmiş. Doktorları da şaşırtan bu durum her geçen gün kötüleşiyor. Angelica’nın son hali, suratına bağlı dev gibi bir balon varmış benzer biçimde. Doktorlar eğer tedavi edilemezse çocuğun oldukça fazla yaşayamayacağını söylüyor.

ÇIKARMAK TEHLİKELİ

Hastanede bakım altında tutulan çocuğun yüzündeki devasa kitleyi çıkarmanın ağır kan yitirilmesine niçin olabileceğinden korkuluyor. Sadece doktorların söylediğine nazaran gelişme bir halde tedavi edilmezse her an patlayabilir ve gene talihsiz çocuğun kan kaybından hayatını kaybetmesine yol açabilir.

AİLE UMUTLU

Endişeli aile, ilk bebeklerini kaybetmenin korkusunu yaşasa da umutlarını kaybetmediklerini ve Angelica’yı hastaneden sağlığına kavuşmuş bir halde çıkartıp evlerine döneceklerine inandıklarını söylüyor.

 

 

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE