Ana Sayfa / Capsler / Yakın Gelecekte Robotlardan Çocuk Sahibi Olabilirsiniz!

Yakın Gelecekte Robotlardan Çocuk Sahibi Olabilirsiniz!

Yakın Gelecekte Robotlardan Çocuk Sahibi Olabilirsiniz!

İspanyol icat eden Sergi Santos, tasarladığı robotlarla evlenilebileceğini ve hatta kısa sürede çocuk sahibi olunabileceğini söylemiş oldu.

Cinsel ilişki amaçlı robotlar tasarlayan Sergi Santos adlı icat eden, ileride bu robotlardan çocuk sahibi olmanın mümkün olacağını söylemiş oldu. 16 senelik eşi ile beraber yaşayan Santos, bunun oldukca kolay olacağını iddia etti. Eşi Maritsa Kissamitaky ise evlerindeki robotun evliliklerini ve cinsel hayatlarını güçlendirdiğini ve onu oldukca sevdiğini belirtti.

GERÇEK KADINLAR İLE KARŞILAŞTIRILABİLİR BİR DENEYİM

İspanyol tasarımcı, son üretilen bu robotlarla girilecek birlikteliğin, gerçek hanımlarla olan ile karşılaştırılabilir bir tecrübe sunduğunu belirtiyor. Hem bir suni zeka uzmanı hem de elektronik mühendisi olan Sergi Santos, makinelerin insanların işlerini yapmasının ve insanlarla evlenmesinin an meselesi bulunduğunu belirtiyor.

“ROBOTTAN ÇOCUK SAHİBİ OLMAK ÇOK BASİT”

The Sun’a konuşan Santos, robotu bir genomla programlayarak onu etik değerler, hakkaniyet şeklinde insana özgü değerlere haiz hale getirebileceğini söylüyor. O şekilde bir durumda bir robottan çocuk sahibi olmanın oldukca kolay olacağını söyleyen suni zeka uzmanı, kurulacak algoritma ile insan ve daha ilkin programladığı robottan alınan karakter özelliklerinin harmanlanarak üçüncü bir suni zeka tasarlanabileceğini ve bunun 3D yazıcılarla yeni bir bedene aktarılabileceğini söylüyor. Santos, 3 boyutlu yazıcılarla evladı olacak bir robot yazdırmak fikrinde bir mesele olmadığını ekliyor.

FARKLI MODLARI VAR

Robotların duygusal bağ kurma becerisine haiz olduğu ve değişik duygusal modlar yüklenebileceğini söyleyen icat eden, son ürettiği Samantha adlı robotun; aile, eğlence, çözümleme, uyku, mantı, sakin ve edepsiz ve üç seksi mod olmak suretiyle sekiz değişik moda haiz bulunduğunu söylüyor.

FİYATI 3.300 DOLAR

Barcelona’da yaşayan mühendis, robotların orgazm olabildiğini ve favori pozisyonunuzu hatırlayabildiğini, fiyatlarının ise 3.300 dolar civarında bulunduğunu da sözlerine ekliyor.

 

 

OKUDUYSANIZ yada IZLEDIYSENIZ PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES OKUSUN

Bu habere de bakabilirisiniz

Dedelerin Komik Küfürlü Kavgası :)

Dedelerin Komik Küfürlü Kavgası :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

192.168.2.1
CLOSE
CLOSE