Süpermarkette Cinsel İlişki Skandalının Kahramanı Konuştu: Bu Delilikti, Ülkeyi Terk Etmek İstiyorum

İngiltere’nin en büyük bir süpermarket zincirlerinden birinde yaşanmış olan cinsel ilişki skandalının kahramanlarından olan 19 yaşındaki Caitlyn Kirby yaşananlarla ilgili konuştu. Genç hanım ülkeyi terk etmek istediğini söylemiş oldu.

Geçtiğimiz günlerde İngiltere’de bulunan büyük bir süpermarket zincirinin ofisinde cinsel ilişkiye girerlerken çekilen videoları internete sızdırılan 19 yaşındaki Caitlyn Kirby, vaka ile ilgili konuştu. Aniden ülkenin gündemine oturan genç kız Brezilya’ya kaçmak istediğini ve o günden beri ailesinin kendisini “Norwich’in Kim Kardashian’ı” olarak adlandırdığını söylemiş oldu.

“TAMAMEN ÇILGINLIKTI”

Yaşanmış olan vakası delilik olarak nitelendiren Caitlyn, video viral hale ulaştıktan sonra ne yapacağını şaşırmış. Bu çılgınlık anının yaşamını denetim dışına çıkarttığını özetleyen genç kız, “Bu anlık bir şeydi ve tamamen çılgınlıktı” açıklamasında bulunmuş oldu.

“BİR KAÇ HAFTA FLÖRT ETTİK AMA CİDDİ BİR ŞEY DEĞİLDİ”

35 yaşındaki üretim müdürü Neville Fox ile ofiste yaşadıkları vakadan sonrasında, Neville’in 54 yaşındaki sevgilisinden ayrılmış olduğu açıklandı. “Aptalca bir hata yüzünden yüksek bir karşılık ödedim” diyen Caitlyn, bir kaç hafta süresince iş yerinde flört ettiklerini fakat bunun ciddi bir şey olmadığını açıkladı.

“SEVGİLİSİ İÇİN ÜZGÜNÜM”

Genç Tesco çalışanı sözlerini şöyleki sürdürdü: “İlk hamleyi Neville yapmış oldu. Ben de onunla birlikte ilerledim. O benden daha yaşlıydı ve olabilecekleri benden daha iyi bilmesi gerekiyordu fakat ben de bunu yapmamalıydım.”

Neville’in sevgilisine karşı maçup bulunduğunu ve kendini bu sebeple oldukça fena hissettiğini söyleyen genç kız, videonun tüm dünyada izlenmiş olmasından dolayı da oldukça mutsuz.

ERKEKLER ARKADAŞLIK İSTEĞİ GÖNDERİYOR

Şirket yönetimi tarafınca çiftin işten el çektirildiği ve haklarında soruşturma açılacağı açıklandı. Tüm olanlardan kurtulmak için Brezilya’ya taşınmayı düşünen Caitlyn, meydana getirilen yorumlardan sonrasında tüm toplumsal medya hesaplarını silmek zorunda kalmış. Genç erkeklerden pek oldukça arkadaşlık isteği alan hanım, her şeyin kontrolden çıkmasından şikayetçi.

Genç kız, 16 yaşlarında okulu terk ettiğinden beri çalmış olduğu Tesco’dan özür diledi.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CLOSE
CLOSE